İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beyler Yeni Bir Kazanç Kapısı Sanırım Yorumlarınızı Bekliyorum

playboy20

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kolay kolay paylaşım yapmıyordum ancak bu konu hakkında merak ettim ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Yabancı sitelerden birini buldum 50$ gönderin 3 gün sonra 65$ göndericem filan diyodu. Forexe yatırıyomuş sanırım. İnanmadım tabi baştan. Çünkü bunun gibi bir çok yere para kaptırdım. Sonra google da araştırdım filan derken adamla ilgili pek fazla bilgiye ulaşamadım. Sonra öğrendim ki bunlardan Endonezyada çok varmış. Sanırım bu eleman da Endonezyalı. Paraları ödüyo filan dediler gaza geldim. 4 kez 50$ gönderdim ve dördü de 3gün sonra 65$ olarak geri geldi. Size sorum şu, sizce ne kadar daha devam eder bu iş ve ne kadar daha güvenebilirim? Adamın önceki facesi ekliydi sürekli hekliyorlarmış bunun face'sini. Ama adamla muhatap olmadan parayı gönderiyorum üç gün sonra geri geliyor. Şuanki facesi şu: http://www.facebook.com/lucky.fiftydollars yorumlarınızı bekliyorum en acilinden...

Bu arada aldığım ödemeler de bunlar

T2i1M.png

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Siz niye multi olup kendi mesajınıza cevap yazıyorsunuz?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Son Düzenleyen seareon; Bugün at 00:12

Siz arkadaşla evde forum üzerinden mi haberleşiyorsunuz?

seareon

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Asıl sen böyle üyelerle forumda sohbet mi ediyorsun admin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5