İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beyn.org için banner yarışması - RAM ödüllü

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İhtiyacım olursa bilgisayarımda bulunsun diye bir adet Beyn banner'ının tasarlanmasını rica edecektim. Elbette kimseden banner'ı blog'larına veya internet sitelerine yerleştirmesini istemeyeceğim, istediğim sadece güzel bir banner tasarımı. 468 piksele 60 piksel boyutlarında en güzel banner'ı hazırlayan, hediyeyi kazanmış olacak.

Önemli: Beyn'in sloganı yerine farklı bir slogan bulanları öncelikli olarak değerlendireceğim çünkü şu sıralar "Kafamdaki her şeyin bileşkesi!" sloganı gözüme fena batmaya başladı, yeni bir slogan da arıyorum.

Ödül çok büyük veya çok iyi bir şey değil: Kingston marka, 512MB DDR bellek (ömür boyu garantili). Ürün kullanılmış, yani ikinci el ama bellek sonuçta, kullanılmışıyla yenisi arasında fena farklar yok. Yarışmanın birincisine, ödemesi bana ait olacak şekilde kargolayacağım. Ankara'daysanız daha da iyi olur, elden verebilirim.

Ayrıntılar için tıklayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi