İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BgRoom ve GarantiArkadaş ödemeleri hk.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ne demek ya? Biz hesabimizi kitabimizi bunlara gore yapiyoruz, tutup odeme gunu benim karsima cikardiginiz seye bak. Madem boyle birsey vardi niye bizi daha once haberdar etmediniz. Boyle is olmaz arkadas! Kaldiki biz 500 uyeden fazla kazandirmissak bize boyle dalavere yapamazsiniz! Ben durumun acilen duzeltilmesini istiyorum..

http://forum.iyinet.com/357637-post1.html bu konuyu incelediğinizde 0.4$ oranını mail ile bildirdiğimizi hatta forumda konu açıldığını anlayabilirsiniz lütfen konunun tarihine bakın.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi de başlangıçta 0,50 $ olarak bildirildi. herkes buna göre hareket etti. bir mail geldi 0,40 $ dan hesaplanacaktır denildi. daha sonra bir rakip daha çıkınca tekrar 0,50 $ denildi diye hatirliyorum. onu geçtim diyelim 0,40 $ dan değil de , üye başı 40 kuruş olarak hesaplandı.

mail ortalama 1 ay önce atıldı ve 0.4$ olarak belirlendi. 0.4$ belirlendikten sonra bu oran birdaha değişmedi. rakip çıktı falan diyorsunuz ben rakip göremiyorum nerede ?

bana attığınız pmyi cevapladım bakarsanız anlayabilirsiniz.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emresa bendede sayılmıyor acaba sıstemdenmi yoksa üye olan yokmu kesin bilemiyecem.

panelde işlem yapmış numaralar göruyorum pekı bunlar işlem yapıp üye olmayanlarmi?
işlem yapan bi suru numara var ama üyelere bakında 10'da 1 anca görunuyor:)

herkes işlemi tamamlamıyor .

merak ettiği için rasgele numaralar yazıp denemeler yapıyor yani sayılmama gibi bir durum söz konusu değil.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tiryakiforum.net : konu ilgili cvp gönderilmiştir,okursanız bana hak vereceğinize eminim,burdanda belirtiniz lütfen.

DÜzeltme : (ödeme sorumlusu konuyla ilgili prüzü gidermistir,konuyu tatliya baglamis bulunuyoruz,kendisine teşekkür ederim)

Garanti Arkadaş ile ilgili,Ben click sayacinin calismadiğina eminim.üyelikler sayiliyodur.

N

Naruto

Misafir
haha :D

5 günde 100 milyar ödemeyi repoyla 200 milyar yaparım bide bu yönünden bak ;)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
sende yap o zaman :) emin ol senin için de acele etmicem :D

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
öyle şakalar yapma. zaten bi türlü acık duramadı :p

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
erhan bgrom ve garantiarkadastan iyi para kaldırıyo diyolar sana. ne ayak?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
:) kim dedi sana bunu host parasını ödeyemedim daha

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gelirse hepinize gelir. ben size haber verrim heyecan yapıpta ortamı germeyin :D forumda her başlıkta tartışma okumaktan ruhumuz daralmaya basladı da o yüzden.

garantiarkadas cumaya kadar gelir heralde bekleyelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5