İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bi hosting duyurusu

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alca: herkezin yoğurt yiyişi farklıdır. line 1 kişidir + başka bir firmada çalışmaktadır ek iş olarak bu işi yapmaktadır, o ucuza vermeyecek kim vericek?

sonucta olay "maliyet"+"hizmet kalitesi" temelindedir.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada kusura bakmayın biraz yarım yamalak bir mesaj oldu tamamlamakisterim :)

sonucta merdiven basamak basamak, herkez bir yerlerden ipin ucunu yakalayıp ticarete başlıyor, allah bol kazanç ve müşteri versin ;) yalan dolan yoksa da o merdiven basamakları 2şer 2şer çıkılır zaten, reseller x y z bence pek de önemli degil.

zaten aslolanda budur, ben 1 dedicated alıp müşteri yokken napacağım onu? bir reseller alırım, müşterimi toplarım yallah daha büyük bir pakete baktım olay tuttu allah yür ya kulum dedi, dizerim dedicated'ları ;)

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca şu konuyada değinmeden gecemeyecegim.

alca' Alıntı:
firmaların forum sitelerinde zaten reklam yapmaya ihtiyacı yok :D

piyasayının ihtiyaçlarını senden öğrenelim üstadım bundan kelli :)

lütfen cümlelerini biraz yumuşat ve genelleme yapma
teşekkür ederim

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
darXis' Alıntı:
ayrıca şu konuyada değinmeden gecemeyecegim.

piyasayının ihtiyaçlarını senden öğrenelim üstadım bundan kelli :)

lütfen cümlelerini biraz yumuşat ve genelleme yapma
teşekkür ederim

darXis usta sölerde dikkat ederim tabi ;)
kusra bakmayın bundan sonra daha yapıcı yazmaya dikkat edecem :)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şunu merak ediyorum darXis sende yoksa bu işe reseller ile mi başladın ?

şu an çok iyi bir yerdesin nerdeyse fdc nin tam anlamıyal bayisi gibi oldun birçok kişiye kiraladığın serverlar yani bulunduğun yerde baya iyi konumdasın :) ondan dolayı sordum

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) darXis once seyyar saticilikla baslamis . Gecen Bana MSN den anlatiyordu . ne günlerdi dedi durdu :)

Sis.com.tr yani darXis cok uzun suredir piyasanin en saglam firmalari arasinda. Firma gibi firma yani :)

hello Big Brother :D

Iyi calismalar

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
winsock : öptüm seni brother herdaim yanyanayız ;)

alca : gecmis zaman 98 civarları phpnuke yokken phpnuke tarzı bir sistem yamiztik (sistech.org), komple sistemi almak isteyen bilimum firma oldu ve rakamlar cok ucukdu, fekat hoster firmamız kodlarımızı calıp saga sola sattılar ve bende o an girdim host işine, ilk olarak bnetden 1 dedicated aldım ve bnetin acemiligi hatta daha ote goturbilecegim seyler yuzunden (annatmaya gerek duymuyorum ote komik), dedicated işinden 1500 dolar zarar ettim, sonra baknete gectim ondada 1,5 milyar borclandım şu anda websahibi.com un sahibi tamer beydir ;) ( bu araad dns sonucularını ben kurmuştum ehe teknik olarak pek yeterli degillerdi ). neyse sonra donhost.co.uk dan reseller aldım ve bu işe devam ettim. ev1 den güzel kazıklar yedim sm den ve tp'den guzel jkazıklar yedim ve 100lerce olumsuz yorum üzerine şarjördeki tek kurşunuda FDC ye harcadım, ama yüzüme güldü kader ;)
şuanda tahmini olarak 6-7bin site ben ve benim üzerimden dedicated alan kişiler tarafından hostlanıyor.

dürstlük dürüstlük dürüstlük, servisiniz hizmetiniz kötü olsada dürüst olmalısınız ötesi yok
ehe

S

seven7

Misafir
bence fiyatlar uygun ve destek iyi ise orasi ciddi biryerdir.

mesela

VT,Kriweb,dorukne bunlar gercekten destek bakimindan super biryer.Ama fiyatlar pahalı bence.

Line.com.tr , tamhost , labina bu gibi koklu yerlerde uygun fiyat ve iyi destekleri var.bu devirde tercih edilbileck yerlerden.hostcini ile calistim destekvardi ama bir ara uptime berbatti.hemen hemen heryere gittim bir mini paket alip denedim :D

en azindan bunlari denedim ve actigim her ticket a en gec 1 saat icinde cevap geliyordu.

M

murme

Misafir
Arkadaşlar line.com.tr uzun süredir olan bir firma gayet ii hizmet veriyor teknik destek olanagıda cok iyi benim 10-12 sitemi barındırıyor suan hiçbir sorun yaşamadim

www.line.com.tr :D

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
seven7' Alıntı:
bence fiyatlar uygun ve destek iyi ise orasi ciddi biryerdir.

mesela

VT,Kriweb,dorukne bunlar gercekten destek bakimindan super biryer.Ama fiyatlar pahalı bence.

Line.com.tr , tamhost , labina bu gibi koklu yerlerde uygun fiyat ve iyi destekleri var.bu devirde tercih edilbileck yerlerden.hostcini ile calistim destekvardi ama bir ara uptime berbatti.hemen hemen heryere gittim bir mini paket alip denedim :D

en azindan bunlari denedim ve actigim her ticket a en gec 1 saat icinde cevap geliyordu.

vt,rh ve labina oldukça iyi yerler..profesyonel iş yapıyorlar

M

murme

Misafir
bilmiyorum valla bence pahali satiolar kriweb suan türkiyedeki en eski v e köklü host işi yapan firmalardan biri

ben www.line.com.tr kullaniyorum arkadaşlar cok memnunum sorun yaşamiosunuz hiç destekleri iyi istediginiz zaman helpdesk alma şansınız var sitede paypal uyumlu ödeme sistemi var isterseniz havalede kabul ediyor ve fatura isterseniz Line host internet hizmetleri adına faturanızı kesip gönderiyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi