İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bi kod arıyorum tüm sayfayı kaplasın

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bi kod arıyorum tüm sayfayı kaplasın

şöyle olucak siteye girince sayfa bulanıklaşıcak ama tüm site ekranı. 2saniye sadece bunun gibi şeyler varsa veya bu varsa isterim, böyle bişey varmı yokmu?
yoksa tüm sitenin flashmı olması gerekli?
sitenin üstüne boya tabancası sıkma gibi şeyler.. yani siteye birisi girince şaşırsın istiyorum.

Ekleme: bilen yokmu

den1m

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
flashta bu tarz şeyler yapabilirsin. tüm sayfayı kaplamasını istiyorsan full flash bir swf hazırlatman gerekir. sitenin flash olmasını istemiyorsan html kullandıysan sitende kullanıcı ya kapat butonu sunarsın ve kapattığında istene yönlendirirsin kullanıcıyı.

umarım faydalı olabilmişimdir. kolay gelsin.

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
flashta bu tarz şeyler yapabilirsin. tüm sayfayı kaplamasını istiyorsan full flash bir swf hazırlatman gerekir. sitenin flash olmasını istemiyorsan html kullandıysan sitende kullanıcı ya kapat butonu sunarsın ve kapattığında istene yönlendirirsin kullanıcıyı.

umarım faydalı olabilmişimdir. kolay gelsin.

teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5