İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bi ReklamZ Klasiği..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Attığım son mail buydu sizlerle paylaşayım deidm.. Kendi param ile rezil olmak bu olsa gerek..

bu nedir allah aşkına ben size demiştim o zaman faturayı sonra yolıyım diye siz inat ettiniz bu iş böle olur diye adam demediğini kalmadı yahu ben cebimden vericem sonunda parayı lanet olsun diyip.. Rica edicem yahu çalışmayın madem böyle firmalarla.. Ödeyecekleri parayı 1 ay geçmiş hala ödemeyen ciddiyetsiz firma ile ne işiniz var ki.. Rica ederim ya.. Ben sizden nokia nın parasını ödeyin demiyorum.. onu ne zaman öderseniz ödeyin amenna da ben fatura kestirdim şirkete yahu :/ Elim kırılaydı da kestirmeseydim :((

İlgilenirseniz çok sevinirim.. :/

İyi Çalışmalar..

Sevgilerimle..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
:)
Bi anlaşma maddesi yokmuydu aranızda. Kesin sen maddeyi atlamışsındır.

:p Şirketten parayı alındıktan 1 yıl sonra ödeyeceğiz diye bir madde vardı.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla rezalet kasım ayının ilk haftası para hesabınızda denmişti.. Madem firma ödemedi deniyor o zaman böyle ciddiyetsiz bir firma ile çalışımasın hadi ondan da geçtim fatura kes gönder denmesin ya..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ama en başından burda konu açıld ve yazılıp çizildi sonucunda da bunların ödemiyceği kesin olarak kararlaştırlıdı hem bu reklamz hem de bir diğer firma daha. zaten ikisi almıştı nokia işini. o konuları yazarken sen yok muydun vazgeçtimsenden? niye öyle bir sorumluluğa girdin kötü olmuş. türkiyede yaşıyosun o yüzden senin yaptığın anormal kalır heh

Zreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm Nokia Game ( 20 Lives ) ODEMELERi Yapilmistir !!

Merhaba ,

Banka hesap bilgilerini gonderen tum yayincilarimizin Nokia Game odemeleri bu hafta sonu yapilmistir.

Gectigimiz yillardaki odeme gecikmesi bu senede olusmustur.Ancak bu gecikmenin sebebi TR 'deki merkez ajans'in nokia game odemeleri icin parayi Nokia Merkez 'den gec almasidir.
Unutulmamasi gerekir ki , Nokia Game global bir kampanyadir ve tum dunyadaki kampanya sonuclarini toplamak , sahte kayitlari suzgecten gecirmek ciddi bir vakit aldigindan , bu da odeme surecine yansimistir.

ReklamZ ile calisip banka bilgilerini gondermeyen 20 kadar yayincimizdan bizimle temas etmelerini bekliyoruz . 120 adet websitesi sahibine ise NG ödemeleri bu haftasonu 9 saatlik bir çalışma sonucunda yapılmıştır.

Sunu bilmenizi önemle istiyoruz ki , herhangi bir kampanya sonucunda ReklamZ tahsil ettigi hicbir yayinci parasini bugüne kadar odememezlik yapmamistir.

Lütfen bu konuda yapilan yanlis yonlendirmelerin etkisinde kalmayiniz.

Başarılar ,

REKLAMZ TEAM

K

Kara

Misafir
Merhaba;

Fatura tutarının birebir hesabıma yatmıştır. Teşekkür ederim...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok benim laflarım vegas reklamı içindi ve siz bana sölenen tarihte ödeme yapmadınız.. İnsan büyük bir reklam ajansı diye düşünüyor ve güveniyor ödemeyince de ister istemez kırgınlık oluyor ki dahası fatura kestiğim için aylar öncesinden vergsini ve komisyonumu vermek zorunda kalıyorum.. nokia ödemesi hakkında bir tarih verilmedi ya da benim bilgim yok bu yüzdende

"Ben sizden nokia nın parasını ödeyin demiyorum.. onu ne zaman öderseniz ödeyin amenna "

Bu cümleyi kullandım.. Aslında bu yazıya şu cümle iyi giderid..

elde olmayan nedenlerle ödemeniz gecikti.. Bu durumla alakamı z olamamsına rağmen aracı kurum olarak size sorumluluğumuzu tüm gücümüzle yerine getirmeye çalıştığımızı bilmenizi ister ve aksaklıklar için özür dileriz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5