İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bi sorunum var sanırım : (

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
selamlar. yaklaşık 2-3 aydır adsense deyim.
sorunum şu; ortalama günde 2500-4000 arası sayfa gösterimi, 60-100 arası da tıklama görünüyordu. fakat az önce düne ait rapora bakıyorum ve gösterim 6700, tıklama 450 (!) falan görünüyor. yani sayfa gösterimi ziyaretçi sayısının artmasından dolayı normaldir diyorum da tıklamalar yaklaşık 6 katı artmış.
sizce ne gibi bi sonuc çıkar bundan? veya ne yapmam gerekir
acil yorumlarınızı bekliyorum. zaten iki kuruş kazandırıyordu bu şey. onu da kaybetmeyelim.

not: sitem bi oyun sitesi + kendi siteme değil tıklama için, gezmek oyun oynamak için bile girmiyorum.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google'a bu durumu bir mail ile ilet ve bilgi iste. acaba bir sorunmu var diye... onlarda sana herşey normal falan die bişi yazar...(sorun varsada illegal tıklama gibi hallederler - bari ban sorunu yasamassın... gerçi korkma ban'dan anladıgım kadarıyla iyi müşterilerdensin. google adamına göre davranır)

(tabii sitende hiç bir aykırı durum yoksa google ile irtibata geç...)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi şey olmaz, sen yine de durumu bildir ama bleem inde dediği gibi sitendeki incik cıncığa dikkat et, falso bi durum varsa kendi kendine canını yakarsın.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Yo ben kurallara aykırı bişey yapmadığımdan eminim. Yani sizce Google bunun sebebini araştırır mı, ya da banlar mı
yoksa onlar bişey demeden ben sorunu iletiyim mi onlara.?
bu arada mail yollayacağım adres [email protected] di mi?

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Kurallara aykiri bisey yapmiyorsan neden banlasin. 2 Aydir benimde artti mail atmadim no problem. Sen bakma hile yapmadim banlandim diyenlere :)

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet gönül rahatlıgıyla at. nasıl çok yükseldiğinde millet tırsıp atıyor mail google'a, ben niye çok düştü diye attım bu son aralar :D gayet de güzel cevap veriolar...

ee birilerimizin bilgi alması lazım ki bu forumlardaki cevapları millet k..larından uydurmasın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5