İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biçerdöveri reklam için binanın çatısına çıkardılar

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde, 100 bin avro değerindeki biçerdöveri iş merkezinin çatısına çıkarttıran biçerdöver, traktör ve ticari araçlar bayisi, hem tanıtımını yaptı hem de satışlarını artırdı.
Biçerdöver, traktör ve tarım aletlerinin Gebze ve Çayırova'daki yetkili bayiliğini yürüten bir şirketin yönetim kurulu başkanı Ahmet Mustafa Karataş , 1952 yılından beri Gebze'nin Mustafapaşa Mahallesi'ndeki iş yerinde, tarım sektörüne hizmet verdiklerini, iş alanını genişleterek geçen yıl Çayırova ilçesinde plaza inşaatına başladıklarını anlattı.
Bu arada, iki firmanın tarım alanındaki iş makinelerinin de bayiliğini aldıklarını söyleyen Karataş, Çayırova ilçesinde taşınacakları plaza inşaatı devam ederken, iş merkezinin üzerine reklam ve tanıtım amacıyla biçerdöver yerleştirmeyi düşündüklerini dile getirdi.
Karataş, "Yaklaşık 100 bin avro değerinde çalışır vaziyetteki biçerdöveri, geçen yıl vinç yardımıyla kaba işçiliğini tamamladığımız 4 katlı iş merkezinin çatısına yerleştirdik. Yeni iş merkezimize yerleşmeden biçerdöver oldukça ilgi çekti. Çevreden çok olumlu tepkiler aldık. Bizi arayıp olumlu tepkilerini dile getirenler oldu" dedi.
İş merkezinin inşaatını kısa süre önce tamamlayarak faaliyete geçirdiklerini ifade eden Karataş, "Biçerdöverin TEM Otoyolu'ndan görülmesi ilgiyi daha da artırdı. Hatta bizim binaya 'biçerdöverli bina' diyorlar. Otoyoldan geçenler yer tarifini iş merkezimize göre yapıyorlar. Biçerdöverli tanıtım başarıya ulaştı, bu da satışlarımıza yansıdı" diye konuştu.
Ahmet Mustafa Karataş, biçerdöverin bulunduğu alanı ışıklandırıp, makineyi zaman zaman bir operatör yardımıyla çalıştıracaklarını, bunun çok daha fazla ilgi çekeceğini düşündüğünü de sözlerine ekledi.

639940_2.gif

639940_3.gif

KOCAELİ - AA -

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
peh peh habere bak...ilk değil ki bu tonla örnek var eskiden beri...Bence asıl reklam haber hacı :p

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
inan bilmiyorum Hatay'dan İstanbul'a otobüsle geçiyordum oralarda uyandım ve gördüm :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5