İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bidenelerimi satıyorum=(

Hmmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen yıldan beri tam 1 senedir ufakken aldığım japon balıklarımı büyüttüm ve yoğunluğun nedeni ile akvaryuma bakamıyorum satacağım.
Akvaryumun içeriği:
50*30*30 siyah çerçeveli akvaryum
Demir ayaklı sehbası
Isıtıcısı
Hava motoru ( daha yeni değiştirdim )
Floresanı
balık ağı
Kısacası herşey dahil içinde 13 adet japon balığı 1 det vatos var balıklar 1 senedir bende kendim büyüttüm...
Akvaryum bana aldığımdan beri değişen parçalar dahil 160 YTLye falan lam oldu.. artı şuan balıklarım büyüdü ve bikaç ek aksesuar daha aldım ... şuanki fiyat 120 YTLye satmak istiyorum Denizlide oturuyorum.Ciddi ve balıklarıma iyi bakacak birine satmak istiyorum Alıcılar telefon numaramdan bana ulaşabilir lütfen ciddi alıcılar arasın.... 05543897194

Not: Vatoz cüce olup bir yıldır bende, iyi bir eş seçimi yapılarak yumurta alınacak durumda... Acil denizlili veya yakın çevrede birine satmak istiyorum. Teşekkürler...

9681509_1200944_3z0r843.jpg

big_9681509_1200944_2okc372.JPG

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok güzeller japon balıklarıda uzun ömürlülerdir. Ben Gecen ay bu akvaryumun biraz daha ufagını 80 ytl ye aldım içinde herseyi vardı bunun gibi ama ne hikmetse balık dayanmıyor :)
Fiatı bence güzel.
Yanlız akvaryumun üstünde neden sahibinden.com yazıyor?

Hmmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzeller japon balıklarıda uzun ömürlülerdir. Ben Gecen ay bu akvaryumun biraz daha ufagını 80 ytl ye aldım içinde herseyi vardı bunun gibi ama ne hikmetse balık dayanmıyor :)
Fiatı bence güzel.
Yanlız akvaryumun üstünde neden sahibinden.com yazıyor?

ilanı ordada verdim resimleri ordan almıştım sahibinden linkinide vereyim olmazsa=) altında dediğim gibi ayaklı demir sehbasıda var=)

http://www.sahibinden.com/satilik_f...seyi_dahil_buWQQaXQQ9681509WQQpXQQdisplayitem

buyrun karışıklık olmasın yani kendi çekimim fotolar=)

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyazlar altınbaşmı.? alttaki 2 tane beyaz olan. sadece balıkları alabilirim.

Hmmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyazlar altınbaşmı.? alttaki 2 tane beyaz olan. sadece balıkları alabilirim.

parça satmıyorum komple satılık herşeyiyle sonuçta mecbur olduğum için satıyorum.Balıklar altınbaş değil sadece kafası kırmızı=)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5