İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bidroop Yeni Nesil Davetiye Kodu ile Kazan (Ufak Anlatım)

VinBenzinli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vereceğim davetiye kodları ile bidroop.com adresine giriş yaparak alttaki resimlerdeki gibi kayıt oluyoruz. Ve size verilen davetiye kodlarını benim gibi başkalarıyla paylaşıyorsunuz 4 levelde ödeme alabiliyorsunuz. 2 levelden başlıyorsunuz. davetiye kodlarıyla yeni kişiler getirerek levelinizi ve hesabınızdaki parayı çoğaltıyorsunuz... Yani kullanımı basit arkadaşını getir para kazan.

Aktif kod : Suanlık aktif kod yok elinde olan bu alan altında paylaşabilir. Bol kazanclar. Aktif kod geldiğinde güncellenecektir.

Yukarıda verdiğim ve her üyelikten sonra güncelleyeceğim kodu buraya yazınız ve daha sonra çıkan ekranda üyelik bilgileri doldurunuz;

Ekli dosyayı görüntüle 6437

Üyeliği e-mail den aktifleştirdikten sonra level 2 oluyorsunuz;

Ekli dosyayı görüntüle 6435

Daha sonrasında 5 kişi sizin kodunuzla üye olduğunda level 3 e geçiyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 6436

Level 3'den sonra sürekli davetiye gönderip, alt üye toplamanız gerekecek, aktif kişileri toplayın bu yüzden.
İnsanları ne kadar çok davet ederseniz o kadar iyi, onların davet ettiklerinden de para kazanıyorsunuz.:ehule

Bol kazançlar ...

taha339

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin refinizden üye olamadım ama kodları burada paylaşalım benim kodum : lQZE61uU
Benimki hala kullanılmadı acele edin !

FsmTEK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Davet Kodu Level 2: iQw9sHbT Kullanıldı Kullanan Arkadaşa Teşekkür Ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5