İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bidvertiser yabancı hitte kral!

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar ben adsense den defalarca darbe yemiş biri oalrak yazıyorum ve azda çilesini çekmedim adsense eskiden gözüme gerçekten güzel bir gelir kapısı oalrak gözüküyordu ama bidvertiser ile tanışana kadar diyebilirim tüm samimiyetimle söylüyorum ki yabancı hiti olanlar özellikle amerika veya kanadadan bana teşekkür edeceksiniz :)

Bidvertiser ile alakam 3 aya dayanıyor ve gayet menunum diyebilirim gerçekten mükemmel bir firma ama yabancı hiti olanlar için söylüyorum türkiye hitiyle 0,03 $ ile 0,04$ arası alırsınız tıklama başına ama eğer amerikadan hitiniz varsa tık başına 3,4$ alabilrisiniz tabiki de güzel bir yerleşimle ben 3 aydır kullanıyorum ödemelerimde bir sorun yaşmadım.

Ayrıca bidvertisere her sizin refinizden kayıt olanlardan kazançlarıdnan pay alıyorsunuz.Ama öyle %1 %5 veya % 10 değil eğer 10$ kazandıysa sizde 10$ alıyorsunuz.50$ aldıysa 40$ alıyorsunuz bunun gibi ve en güzel yanı 100$ı bekleminize gerek yok 10$ olduğunda paypalınıza paranızı alabiliyorsunuz.

işte size örnek bir bidvertiser ss'i resime bakarsanız ne kadar tıka ne kadar kazanç elde edildiğini görebilirsiniz.

bidvertiser.png

işte göründüğü gibi yabancı hitler için bidvertiser mükemmel diyebiliriz tabide biraz sitenin içeriğine bağlı.Umarım faydamız dokunmuştur.

Üye olmak için alttaki linkleri kullanabilirsiniz.
Refli:Bidvertiser
Refsiz:Bidvertiser Refsizde üye olsanız bir teşekkür kafidir

herkese bol kazançlar.İyi günler :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
zaten usa ve canada hitine sponsor bulmak zor değilki?
önemli olan soru şu usa ve canada hitini nasıl elde etmek herşey bu aslında:D:eek:lmadı:

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yorum için teşekkürler :) ben yabancı içerikli sitesi olanlara bir öneri olsun diye söyledim sadece çünkü yabancı hitte 2,5 ile 3$ 'a kadar çıkabiliyor tık başı ama türk hitinide sayıyor ilk ay sitenizi analiz ettikleri için fazla reklam çıkmıyor ve tık başı 0,04 ile 0,06 $ gibi bir şey veriyor türkçe içerikli sitede de denedim siteniz 1 ay sonra analiz edildikten sonra 0,15 ve 0,20 $ gibi değerlere çıkıyor ki bu bana göre gayet iyi türk hitine tık başı 1,5 $ bile veren var bazen ve ödemelerde sorun yaşamıyosunuz en güzeli ayın 30'u dedi mi 10$'ı geçtiyseniz paypal'a gönderiyorlar aksaltmadan ve istediğiniz kadar reklam fitreleyebilirsiniz ama bence ilk ay siteniz analiz edildikten sonra filtreleme yapın. cevap biraz geç oldu ama mahlum hep internete giremiyoruz birilerinede yardımcı olabilrisek ne mutlu bize :) iyi günler.

StratoVariuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla çok güzel bi sistem o zaman dediğine göre ama yabancı içerik olacak düşündüğüm projede yabancı olarak yapacağım ben zaten :) hem reklam olarak dahada çok kazanılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5