İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bigkontor.com - Paypal ile kontör satışı

MTW

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maalesef bazı "şerefsizler" yüzünden bu projemizi durdurma kararı aldık.

Kontör numarasını alıp sonradan paypal'a almadım diye itiraz eden, 11 $ ile zengin olacağını düşünen şahısları da Allah'a havale ediyorum. Gerekli bilgiler paypal'a bildirilmiştir. Paypal'dan olumsuz bir cevap aldığımız takdirde, ilgili kişilerin bilgileri , ip ve telefonlarına yüklenen kontör numaraları ile birlikte savcılığa başvuracağımızı belirtmek isterim.

Lütfen paypal işlemlerinizde çok dikkatli olunuz, maalesef internet ortamında fazlaca dolandırıcı mevcut :(

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maalesef bazı "şerefsizler" yüzünden bu projemizi durdurma kararı aldık.

Kontör numarasını alıp sonradan paypal'a almadım diye itiraz eden, 11 $ ile zengin olacağını düşünen şahısları da Allah'a havale ediyorum. Gerekli bilgiler paypal'a bildirilmiştir. Paypal'dan olumsuz bir cevap aldığımız takdirde, ilgili kişilerin bilgileri , ip ve telefonlarına yüklenen kontör numaraları ile birlikte savcılığa başvuracağımızı belirtmek isterim.

Lütfen paypal işlemlerinizde çok dikkatli olunuz, maalesef internet ortamında fazlaca dolandırıcı mevcut :(

Gerçekten geçmiş olsun :(

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun işte bu yüzden bu ülke yükselemiyor.Yeni reklam siteleri çıkıyor 1 haftada tryi banlıyorlar

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya bunun ülke ile alakası yok
bu Amerika ve ingilterede çok yaygın. zaten onlar başlattı bu sahtekarlığı
paypal da bu şekilde çok problem yaşadım şahsen. hepsi de yabancı
site sattım, almadım dedi, script sattım almadım dedi, reklam verdi, almadım dedi:) Yani bunun ülkeye bağlamayın. asıl zındıklar dışarda:D

paypalın da bir riski bu olsa gerek.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tüh be bende bi hevesle girdim kontür alyım diyede hevesim kursağımda kaldıç
umarım daha garanti bi sistem bulup devam edersiniz .

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence e-gold kullan yabancılar bole yapıyor e-gold da sıkayet yok

B

BelevianChaos

Misafir
e herhalde.. olsun o kadar da. hayrına yapmıyor arkadaşta. emek veriyo , hakkıdır.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e herhalde.. olsun o kadar da. hayrına yapmıyor arkadaşta. emek veriyo , hakkıdır.

tamam hayır işi değil de..bu sonuçta iş hobi olarakta yapmıyordur büyük ihtimalle.sen ben o 1-2 ytl ye bakmayabiliriz ve alabiliriz ama dışarda büyük bir pazar var eğer bayi fiyatından satış olursa çok daha büyük kazançlar sağlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5