İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bıkkınlık Veren index sorunu

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar oyunoloji.com adresinin sahibiyim sitem 1 aylık ve organik tekil hiti yaklaşık 200-400 arasında. İstediğim kelimelerde istediğim yerlerde olduğum söylenebilir. Ama index sorunu bıktırdı 2-3 günde index alıyor konularım artık çalınacak diye korkuyorum bu sorunu nasıl çözerim 3-4 siteyle link değişimi yaptım radoydan link wheel aldım bu sorunu nasıl çözebilirim?

SiteYardim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu düşündüğünüz gibi bir sorun değil, tanıtım yazısı vb çalışmalar çözücü olmayacaktır, yeni açtığım film sitem 2 günlük bu siteden daha hızlı index alıyor 400 küsür hatalı bağlantı var sitenin eski bağlantılarını görüyor(domain eski) bu sorunu kesin çözebilir miyiz?

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeniden değerlendirme biraz riskli değil mi sitenin 600 hiti var (bugün) 1200 tanede indexi var backlinkleri de bir yana hepsini sıfırlamıyor mu bu meret?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5