İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bıktım bu adsenseden

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Elimdeki tüm hesaplar yoktan yere kapatıldı ,şimdi kaç kere başvuru yaptım hiçbiri kabul edilmedi.
İki tanesi şuan beklemede ,biri 2 hafta ,biri 3 gün oldu.
Denemediğim yol kalmadı.

darksteel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahu bu adamlar kan emiyor ayılın artık! Onca türk gelişmeye hazır reklam veren bulamayan şirket var, tanıdıklarınıza söyleyin adsense den uzak dursun artık.

Çok kazandırıyo iyi veriyo demeyin sebebi reklam vereni çok, zamanla bu tabular yıkılmalı!
Artık hakkaten yeter! Sanki cebinden ödüyo google reklam verenden aldığı deli gibi paraları kesip kesip dağıtıyo küçük hata veya zengin içerik olmadığı gerekçesi v.s direk ban neiş anlamadım. 2 kuruş kazanıcaz çelme takıyo, DÜNYA YI ALDI HALA GÖZÜ DOYMUYO!

EKMEĞİNE ARTIK YAĞ SÜRMEYİN ŞUNUN KABAK TADI VERDİ ARTIK. ONCA HİTLİ SİTE SAHİPLERİ KAPISINDA ÇIRPINIYO ADAMLAR DALGA GEÇER GİBİ OTOMATİK KAYITLI CEVAP VERİYOLAR.

KISACASI YETER ARTIK!

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yahu bu adamlar kan emiyor ayılın artık! Onca türk gelişmeye hazır reklam veren bulamayan şirket var, tanıdıklarınıza söyleyin adsense den uzak dursun artık.

Çok kazandırıyo iyi veriyo demeyin sebebi reklam vereni çok, zamanla bu tabular yıkılmalı!
Artık hakkaten yeter! Sanki cebinden ödüyo google reklam verenden aldığı deli gibi paraları kesip kesip dağıtıyo küçük hata veya zengin içerik olmadığı gerekçesi v.s direk ban neiş anlamadım. 2 kuruş kazanıcaz çelme takıyo, DÜNYA YI ALDI HALA GÖZÜ DOYMUYO!

EKMEĞİNE ARTIK YAĞ SÜRMEYİN ŞUNUN KABAK TADI VERDİ ARTIK. ONCA HİTLİ SİTE SAHİPLERİ KAPISINDA ÇIRPINIYO ADAMLAR DALGA GEÇER GİBİ OTOMATİK KAYITLI CEVAP VERİYOLAR.

KISACASI YETER ARTIK!

haklısında adtech kullansak felan hiç reklam yokki 2-3 tane var onlarada tıklanmıyor :D

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bırakın su adseneyi kendiniz kurun bole bişiler siz de aynısı başkalrına yappamzsanız gelin hakli değilsinde adam bos bos para vermez

darksteel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu site deli gibi webmaster yayıncı kaynıyor, adsense neye gerek türk reklam ağı varken adamlar deli etti bizi boykot yapalım tek yumruk olup. başka türlü olacak gibi değil. legal içerikli adam bile yarın hesabım ya giderse korkusuyla yaşıyor. herşey reklam verenin elinde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5