İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bildiğiniz sağlam hosting firması

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Yediğin kazıkların sorumlusu ben değilim ve genellemen yanlış. Kendi server'ımı kurduğumdan beri kendi sitem ve öteki sitelerde yemin ediyorum bir saniye bile erişilememe gibi bir sorun yaşamadım. Benim server'larımı yöneten uzman 15 senedir bu işi yapıyor ve referansları senin aklını alır, coder'lığı da cabası 15 senelik PHP birikimiyle.

"Sana kim güveniyor, merak ediyorum" gibi gubidik ve mesnetsiz iddia ve yorumlarınla kendine güldürüyorsun, çünkü tanımadığın kişiler hakkında atıp atıp tutuyorsun.

Merak etme, senin gibi müşterileri ben zaten almıyorum, müşterilerimi umumiyetle yüzyüze bulurum, ciddi proje sahibi olan varsa da isterse görüşürüz.

60 dolara birçok site kurdum.Hozzt.com'da Hosting detaylarına gir bak. 49 dolardan ucuza verip uptime süresini 99,9 yapcaksan canlı destekte hiç sanmıyorum ama saçma sapan şeyler yazmicaksan yine seni tercih etmezdim. :D çünkü yorumlarında bile sallıyosun :). Siz gibi adı duyulmamış merdiven altı sunuculardan sahibi aynı sen gibi kuru sıkı şirketlerden biri : AKSUNUCU şimdi adı varmı yok :D r10 da birsürü şikayet yazıları falan filan.Ayrıca benim sitemi kurdun diyelim belgen yok birşeyin yok serverlere bişi oldu hdd leri geri döndürülemez şekilde hasar aldı ne yapcam ben seni :D mahkemeye beni dolandırdı diye versem yeri olur ;) 15 sene önce kaç Türkiye lokasyonlu kaç site vardı ?? 15 senedir php uzmanın varmış . Hah :D uzmanının adını ve referanslarını çok merak ediyorum. Biliyosun son 5 senedir teknik lise mezunları uzmanım diyor.Ayrıca PHP; coder olmak için çok fazla çabaya gerek yok; bilen bir kişiden 2-3 ay ders aldıktan sonra öğrenilmicek bir şey değil.Gelmişsin burda yunan adası karpuz kavun muz muhabbeti yapıyorsun.Hangi bilgisayar mühendisi iyinet gibi bir sitede bilgilerini paylaşmak yardım etmek dışında böyle seviyesi düşük cevaplar verir ??

Uzuuun lafın kısası siz gibilerle çalışmadım - çalışmicam ve ÇALIŞTIRMİCAM

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Arkadaşım sen alkollü falan mısın? Ben sana "gel, benimle çalış" dedim mi? Kendi kendine gelin-güvey oluyorsun, tebrikler!

Bak, ben isteyen herkesle "adi sözleşme" dedikleri yasal olarak bağlayıcılığı da sonuna kadar olan sözleşme yaparım her kim isterse müşterilerimden, bu sözleşme de her iki tarafın karşılıklı rızasıyla olur, yani müşteri istediği kuralı belirleyip cezai şart koyabilir. Sen böyle bir sözleşmeyi hiçbir hosting firmasından alamazsın, onlar sana kurallarını dayatırlar -eğer çok büyük balık değilsen tabii.

Uzmanımın adını da referanslarını da zor veririm sana zira bizim siteye yapılan saldırıları üstün yetenekleriyle engelliyor ve ismi bende saklı.

Dediğim gibi, sen konuyu nereye getirdin de "almaaaaaam, almiyciiiiiiiiim!" diye çığlık çığlığasın? Sana ben bir kez olsun teklif dahi etmedim? Sarhoş adam seni. :)

Alkollüyken bir namaza yaklaşma, bir de İyinet'e bence :D

60 dolara birçok site kurdum.Hozzt.com'da Hosting detaylarına gir bak. 49 dolardan ucuza verip uptime süresini 99,9 yapcaksan canlı destekte hiç sanmıyorum ama saçma sapan şeyler yazmicaksan yine seni tercih etmezdim. :D çünkü yorumlarında bile sallıyosun :). Siz gibi adı duyulmamış merdiven altı sunuculardan sahibi aynı sen gibi kuru sıkı şirketlerden biri : AKSUNUCU şimdi adı varmı yok :D r10 da birsürü şikayet yazıları falan filan.Ayrıca benim sitemi kurdun diyelim belgen yok birşeyin yok serverlere bişi oldu hdd leri geri döndürülemez şekilde hasar aldı ne yapcam ben seni :D mahkemeye beni dolandırdı diye versem yeri olur ;) 15 sene önce kaç Türkiye lokasyonlu kaç site vardı ?? 15 senedir php uzmanın varmış . Hah :D uzmanının adını ve referanslarını çok merak ediyorum. Biliyosun son 5 senedir teknik lise mezunları uzmanım diyor.Gelmişsin burda yunan adası karpuz kavun muz muhabbeti yapıyorsun.Hangi bilgisayar mühendisi iyinet gibi bir sitede bilgilerini paylaşmak yardım etmek dışında böyle seviyesi düşük cevaplar verir ??

Uzuuun lafın kısası siz gibilerle çalışmadım - çalışmicam ve ÇALIŞTIRMİCAM

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Arkadaşım sen alkollü falan mısın? Ben sana "gel, benimle çalış" dedim mi? Kendi kendine gelin-güvey oluyorsun, tebrikler!

Bak, ben isteyen herkesle "adi sözleşme" dedikleri yasal olarak bağlayıcılığı da sonuna kadar olan sözleşme yaparım her kim isterse müşterilerimden, bu sözleşme de her iki tarafın karşılıklı rızasıyla olur, yani müşteri istediği kuralı belirleyip cezai şart koyabilir. Sen böyle bir sözleşmeyi hiçbir hosting firmasından alamazsın, onlar sana kurallarını dayatırlar -eğer çok büyük balık değilsen tabii.

Uzmanımın adını da referanslarını da zor veririm sana zira bizim siteye yapılan saldırıları üstün yetenekleriyle engelliyor ve ismi bende saklı.

Dediğim gibi, sen konuyu nereye getirdin de "almaaaaaam, almiyciiiiiiiiim!" diye çığlık çığlığasın? Sana ben bir kez olsun teklif dahi etmedim? Sarhoş adam seni. :)

Alkollüyken bir namaza yaklaşma, bir de İyinet'e bence :D
Gelip seninle zaten çalışmam adam sormuş kim olduğunu çıkarayım dedim; muhabbetlerini sitem de yayınlicam :D Adam olup olmadığın konuşmandan belli olur zaten. İyi biri olsan beni muhatapa almaz kurumsal tek bir cevapla bitirirdin ;) Gel gelelim sözleşmeye e kardeşim aksunucudan bahsettim; adamı bulamıyoruz sözleşme de yapmıştık ne ayak ?? :D Adamın ev adresine kadar herşey değişmiş ? Alkollü yakıştırması hiç kurumsal bir cevap değil. Terbiyesizlik seviyesizlik ahlaksızlık

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Şu an seni 25 STK gücünde kınadım. Daha fazla uzatmanın âlemi yok. Biraz daha konuşsak sen iyice uçup dolandırıcı olduğumu ilan edersin. Sözlerinin hiçbir anlamı ve geçerliliği yok. Bir genelleme yaparak şahsıma imalarda bulunuyorsun.

Be hey akıllı! Sen güvenmediğin adamla sözleşme yapar mısın? Ne demek evi de değişmiş bilmem ne? Üç kuruş için ev değiştirecek birine mi benziyorum oradan bakınca?

Kaldı ki o dediğin olsa bile kişi elindeki sözleşme ve nüfus kaydı bilgileriyle mahkemeden ceza bile çıkarttırır ki bu durumda yurtdışına bile çıkamazsın, en ufak polis kontrolünde adına çıkan ceza ve yakalama emri görünür.

Konuyu nerelere getirdin. Ben zaten güven üstüne çalışıyorum ve asla hostingci değilim, olmaya da niyetim yok. Teklif sana değildir uzattıkça uzattın.

Ramazanda bari bırak şu mereti, içme...

Gelip seninle zaten çalışmam adam sormuş kim olduğunu çıkarayım dedim; muhabbetlerini sitem de yayınlicam :D Adam olup olmadığın konuşmandan belli olur zaten. İyi biri olsan beni muhatapa almaz kurumsal tek bir cevapla bitirirdin ;) Gel gelelim sözleşmeye e kardeşim aksunucudan bahsettim; adamı bulamıyoruz sözleşme de yapmıştık ne ayak ?? :D Adamın ev adresine kadar herşey değişmiş ? Alkollü yakıştırması hiç kurumsal bir cevap değil. Terbiyesizlik seviyesizlik ahlaksızlık

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Konuştukça kişiliğini gösteriyorsun :D beni bastırmaya çalışarak :D hala ref. göremiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5