İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilen Biri Varmı Arkadaşlar.

A

Anonymous

Misafir
Merhaba Arkadaşlar.

Access te yaptığım bir stok takip programım var. Yapmak istediğim şey:

Sorgular Bölümünde STOK RAPORU isimli bir raporum var. İçerisinde MAMÜL ADI, DEVİR, GELEN, GİDEN, MÜŞTERİ İADE, SATILAN ve KALAN başlıkları mevcut. Rapora ilk girişteki belirttiğim tarihler arası elimdeki stok faaliyetlerini yukarıdaki başlıklar altında gösteriyor. (Hangi mamul ne kadar satılmış, hangisi ne kadar gelmiş vb. gibi)

Ancak Raporda hiçbir faaliyetti olamayan mamül isimleri de mevcut. Yani MAMÜL LİSTESİ isimli tablodaki bütün mamül isimlerini belirtilen tarihler arası işlem görsün veya görmesin Stok Raporunda Çıkartıyor.

STOK RAPORU’ nda sadece belirtilen tarihler arası işlem gören mamullerin görünmesini istiyorum. Hiçbir faaliyeti olmayan, yani Devir, Gelen, Giden, Müşteri İade, Satılan ve kalan hanelerinin hepside 0 olan mamullerin stok raporunda görünmesini istemiyorum. Bunu nasıl yapabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5