İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bilgi : Bir iyinet gerilimi.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Kontrol paneli linkime tıklamam ile elimde bulunan sushi tabağımı ve dabıl ekspıressomu düşürmem bir oldu.

bilgi yaptığı rep yorumları ile beni korkutuyor :ağla: . İyinet'e girmeye korkar oldum. Eğer yanılmıyorsam bilgi paralel evrenler arasında geçiş yapan bir uzaylı.

Yorumları :
[bilgi] :) avatarındaki mavi kız güzelmiş. Emo memo ama güze. Ne yalan söyleyeyim. Rep veriyorsam onun hatrına. Senin de rep vermen ayrı bir şey ama neyse. Havalar da güzel. Yaz gibi yaz yani. Sıcak burası. Vapur filan görünmüyor ama deniz de uzak..

[bilgi] senin mavş hoş duruyor, repi ona veriyorum. bozdurup bozdurup harcasın, güle güle kullansın. photoshop harikası gibi duruyor. Hamamböcekleri ile aran nasıl?

Gördüğünüz gibi , ilk başta rep ile ilgili konuşurken bir anda başka bir evrene geçiş yapıyor ve başkalarına yazdığını sanıp yine bana yazıyor.

Korkuyorum iyinet! :'(

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Kız olsan korkunu anlayacağım da; erkek başına niye korkuyorsun?
Erkek adam korkmaz...
Bu cırcır böcekleri başımın etini yedi carcarcar...

Depresan'ın rep mesajı:
sana rep verebilmek için 10 tırsakla savaştım, 7 si ölü 5 i sağır olarak deplasmana çıktılar, unutma; bir kıvılcım yeter koşup geri dönmemize, zaten biz hiç beceremedik sevmeyide terketmei de, zaten eski facebookumu kapattım yenisini açtım gerginim..

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Yani düşün izbandut gibi bir adamı bile korkutabilen sen , küçük çocukları veya kızları nasıl korkutursun.

Koca adam olan ben profil linkime tıkladığım anda ;

scared-20eyes-small.jpg

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Kız olsan korkunu anlayacağım da; erkek başına niye korkuyorsun?
Erkek adam korkmaz...
Bu cırcır böcekleri başımın etini yedi carcarcar...

bilgiyle yatan depresan kalkarın ispatıdır.

tabi buradaki arkadaşlar soyut şeylerle uğraşmaktan kendilerini kırmızı başıklı kız, pamuk prenses veya ne bileyim süpermen sanabilirler:)

bilgi komik bir arkadaşımız korkulacak bir yanı yoktur kanaatime göre.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Avatar suçlu ve provokatif bulunmuştur. Şekil a'daki * gibi suratsız bir avatar kullanımı önerilir:

*şekil a = Eif'in avatarı.

not: Garanti isteyen buradaki image'ı da avatar olarak kullanabilir.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Ya da benim gibi önünde pc olan bir avatar bulun kendinize. benimkini çalan olursa döverim :)

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
benim avatarı da forum iyinet hacıladı, arı bız bız bız, sen hiç arıları düşündün mü bilgi?

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
<? include "bilgiye-baglan.php" or die " Bilgimi ? yok şirketi kapatır yine bağlanmam iyi günler." ; ?>
Bilgi;
Gör bunları kod bile çalışmıyo adını duyunca..:D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ya sana ne demeli bilgi?
[bilgi]Hay yüz bin kunduz! o öyle yazılmaz, "ol inn wan" yazılır. tez değiştir de karizman çizilip, kaportan dağılmasın. Bu iyiliğimi de unutma, 50katır yükü fincan getir, kahve pişir; falına baktırt. Akdeniz akşamları, b,r başka oluoyrrrr... Kamyon.

bunu anlayabilmek için üniversiteye gidicem rektörle konuşucam, bana bi insan analizatörü bulsunlar
*analizatör ne lan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5