İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgilerim v 0.5 çıktı!!!!!!!

CTRL14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgilerim v0.5 ile Notlarınızı,müziklerinizi,telefon rehberinizi,resimlerinizi,linkleriniz ve mail adreslerini saklaya bilirsiniz bittimi ? hayır tabikide bitmedi!!
fiyatı 30tl dir scripte göre ucuzdur biraz özelliklerinden bahsedelim :)

Özellikleri;

-Notlarınızı ekleyebilirsiniz.
-Not eklerken notting.js kullandık yani kalın yazı,italik,link ekleme,resim ekleme gibi özelliklerde içinde.
-Kaydettiğiniz notlarınızı düzenleye bilirsiniz ve silebilirsiniz.
-Ayarlar kısmından database verileri ve site adını kaydettire bilirsiniz.
-Profil kısmından admin giriş ve şifresini düzenleye bilirsiniz.
-Müziklerim kısmında müziklerinizi ekleyebilirsiniz.
-Eklediğiniz müziklerinizi site üzerinden dinleye bilirsiniz.
-Rehber kısmında telefon numaraları ekleyebilirsiniz böylece rahatça aradığınız kişiyi bulursunuz.
-Resimlerim kısmında istediğiniz resminizi ekleyebilirsiniz arkadaşlarınızla paylaşa bilirsiniz.Ve resminizi tek tıkla görüntüleye bilirsiniz.
-Linklerim kısmında istediğiniz linklerinizi ekleye bilirsiniz tek tıkla linkinizi açabilirsiniz.
-Mail adreslerim kısmında maillerinizi ekleye bilirsiniz.
özellikleri bukadardır ancak versiyon arttıkça özellikleride artacaktır
ilk alan 10 kişiye versiyon yükseltme ücreti tek seferliğine sadece 2tl dir! diğerlerine iste 5tl dir.
peki neler gerekli ?
Php destekleyen hosting veya başka bir server örn(localhost)

tvl1w.png

tvl21.png

tvl2c.png

tvl2q.png

tvl31.png

tvl36.png

tvl3l.png

tvl3v.png

tvl42.png

kurulum tamamen bizden ve ücretsizdir.
Admin: Demo
Şifre: Demo

Demo için tıklayın
Ödeme:paypal
fiyat:25tl

CTRL14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güncel fiyat 25tlye düşürülmüştür

CTRL14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müzik upload ederken uzantı kontrolü yaptırmadım çünki bi mp3 var wav var değişik türler var zaten siteden yüklemesi uzun sürer 30sn geçince zaman aşımına uğrayacak veriyi gönderince bide bütün türleri kontrol ettirsem 2-3 sn kaybettirir bu yüzden yapmadım zaten sistemi alan müzik dosyası upload eder

uyanığın biri şifreyi değiştirmiş ondan girilmedi yaptım girebilirsiniz şuan :)

cArleone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müzik upload ederken uzantı kontrolü yaptırmadım çünki bi mp3 var wav var değişik türler var zaten siteden yüklemesi uzun sürer 30sn geçince zaman aşımına uğrayacak veriyi gönderince bide bütün türleri kontrol ettirsem 2-3 sn kaybettirir bu yüzden yapmadım zaten sistemi alan müzik dosyası upload eder

uzantı kontrolü yapmamak alın site sizin olsun demek.ayrıca o 30 saniyeyi sınırsız yapmak tek satırlık kod :) set_time_limit(0); .ama 000 da denema orada bu kod kapalıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5