İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgin yıldırım bırak domain guncellemeyi sahtekar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rserin56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgin yıldırım bırak domain guncellemeyi sahtekar

gecen yıl bu zaman da 6 agustosta Bilgin yıldırım denen heriften /hayatımda ilk defa hostin+domain aldım ozamanlar acemiydim domain şifresini bu bana vermedi bir sure sonra bu adam kayboldu ortalıktan bir daha msn falan acmadı

sonradan domain şifresinin hosting şifresinden ayrı oldugunu öğrendim
ama adam yoktu ortalıkta

6 agusta domain suresi birter dedim sonra ben alırım ama

Bilgin yıldırım guncellemiş domaini (hosting suspend inmis durumda )

Bilgin yıldırım bırak domain guncellemeyi sahtekar bırakta kendi domainimizi alalım

bu adama dikkat edin biz dustuk siz dusmeyin

byildirim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Remzi Serin karaktersizi... Sahtekar sensin!!!

Bir kere acemiyim, ilk kez domain hosting alıyorum diyorsun. Sana her konuda yardımcı oluyoruz, destek oluyoruz. Şimdi de kalkıp buraya sahtekar diye yazıyorsun. Bilmiyorsan önce sor öğren!

Madem bu işlerde acemisin bak sana anlatalım. Bir kere senin domainin yahoo.com da kayıtlı sen domainini expiration date yani bitiş süresinde bile yenilemezsen bunu senin için yahoo, godaddy gibi registrar firmaları yeniler. Ki sen backorder yaparak domain için ödeyeceğin ücretten 20-30 $ fazla ödeyesin diye yaparlar. Bunu bizim gibi aracı şirketler yapmaz, yapamazlar.

Kaldı ki senin domainini biz neden yenileyelim. 3 kuruşluk domainin için 5 kuruş kazanalım derdinde değiliz. İnsanları veya firmaları sahtekar diye addetmeden, karalamadan önce bazı bilgi donanımları edin kendine. Domainin ne ise adını bilmiyorum. Git Yahoo ya başvur ödemeni yap domainini alırsın. Bizimle uzaktan yakından bir ilgisi yok!

Buradan domain ve hosting firması arkadaşlara sesleniyorum. Bu Remzi Serin isimli karakter(siz)e ürün satmayınız. Çünkü emin olun ki firmanızın, domaininizin ve/veya sizin adınıza bu şekilde yalan, yanlış ve düzmece bir etiket yapıştırıp forumlara yazacaktır. Uzak durun Remzi Serin isimli şahıstan!

skypal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rserin54 arkadaşım burada bahsettiğin domain hosting satışı yapan vadihostingin sahibi olan bilgin yıldırım ise o hayatında tanıyabileceğin en dürüst insandır. senin trilyonun olsa tenezzül etmez. zaten kurumsala yönelik bir firması var :harika:

alan adını muhtemelen kayıt firması yenilemiştir. domain adını pm ile bildir kontrol edip durumu hakkında sana döneyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5