İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayar Başında Duranlar İçin Doğal Kesilmiş Kristal Kuvars ve Ametist Taşlar

videolarim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
RESİMLERİ (Kendi Çekimimizdir)

6045.jpg

8941.jpg

6075.jpg

FİZİKSEL ETKİLERİ:

* Cep telefonu, telsiz ve bilgisayarlardan yayılan radyasyonu toplar.
* Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir.

BİYOLOJİK ETKİLERİ:

* Tedavi edici nitelikleri en yoğun taşlardan olan kuvarslar; beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yokeder ve pozitif enerjiyi toplar.
* Tene temas ettirilerek kıyafet altında taşındığı takdirde, kişiyi diğer insanların negatif enerjilerinden korur
* Böylece etrafınızdaki insanların pozitif enerjilerini kendi içinde toplar.) Dikkat edilecek husus; eğer kristalinizi çok uzun süre kullandıysanız enerjisi tükenebilir
* Toplamış olduğu negatif enerjiyi gerisin geri size aktarmaya başlayabilir
* Kristalinizi bir ametistin yanına bırakmanız da temizlenmesini sağlar. Bunun için iki kristal alıp, birisi temizlenirken diğerini kullanmaya devam edebilirsiniz.
* Beyaz olanlar kristal kuvarstır,Diğer Mor olanlar ise ametist taştır

Not : Taşlar tamamen orjinaldir

Referanslar (Yorumlar Konuya Yazıldıkça Burada Paylaşılacaktır)

şahsen ben gördüm.. açıkcası çokta memnunum hergün başım ağrırdı laptopun yanına 2 tane taş aldım kolumada bi bileklik aldım alalı 10 gün felan oluyo en az aldığım günden beri baş ağrım kesildi. herkezese tavsiye ederim..

Ödeme

Fiyat(Tanesi): 10 TL
-Banka Havalesi (Garanti Bankası,İş Bankası,Bank Asya)
-EFT (Tüm Bankalardan)
-Paypal (7$)
-Şans Oyunları (Misli.com-Nesine.Com)

-Kredi Kartı İle Peşin Fiyatına 12 Taksit İmkanı
Kargolama
-Anlaşmalı olduğumuz aras kargo ile türkiye'nin heryerine +5 TL ile gönderiyoruz istanbul içi sadece 4 TL'dir,
-Ptt kargo ile kapıda ödeme ilede gönderebiliriz,
-Size uygun kargo şirketi ilede gönderilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5