İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayardaki Klasörler Kayıp :(

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Arkadaşlar bütün gerekli dosyaları " D " sürücüsünde topluyodum. Format atarken oraya atmıyordum. Bilgisayarı aldım alalı bu böyle. Şu anda baktım sadece ana klasörler var içerik bomboş. 150-200 script vardı arşiv klasöründe klasör boş. Programlar kısmındadaki programlarda sadece photoshop setup duruyo dıgerlerı yok. Kafayı yicem bütün arşiv gitti. Nasıl geri getirtebilirim ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Geri dönüşüm programlarını kullanmaktan başka çare yok , d ye bişi yükleme sakın...

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Şöyle bi ilginçlik var. d sürücüsünde yaklaşık 1000 tane resim var. Hepsi duruyo. Müzikler de duruyo. Programlar diye bi klasör vardı oda komple duruyo. Giden tek şey tasarım klasörünün içindeki bağzıları. Tasarım klasörünün içindeki arşiv klasörü mesela bom boş. Programlar da sadece photoshop duruyo. wordpress klasörü vardı içinde 3-4 tanede premium tema vardı onlarda gitmiş :( Peki Bu geri dönüşüm programları işe yarar mı ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yaradığıda oluyor yaramadığıda sonradan üzerine bişey yazılmışsa geri döndüremessin ama vakit kayetmeden dene , mesela ben 4-5 program denemiştimde geri döndürmüştüm bazı şeylerimi.Seninki gerçekten ilginçmiş ama...

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Program ismi bilen varmı arkadaşlar. 3-4 program denedim tek tek buluyo bağzılarını. Yani Rar'lı dosyanın içeriğini tek tek buluyo onlarıda topluyamam ki çoook zor hatta imkansız.

Fomoco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sistem geri yükleme dene olmazsa sana ben bir program tavsiye edecem herşeyini kurtarırsın dert etme

Bende senin gibi herşeyim d de ve format atarken d yi silmem 2-3 yıl önce kuzenim herşeyi silmiş sistem geri yükleme ile getirememiştim programla eksiksiz kurtarmıştım.Program arşivime bir bakayım

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Sistem geri yükle yaptım olmadı. Aslında bağzı programlar işe yarıyo buluyo ama bu tek bi klasörü kayıplar için uygun olur. Benim bulmam gereken yaklaşık 150-200 klasör ve bu klasörlerin en az 10000 lik içeriği. Çoğu Rar şeklinde geri kalanı Rardan çıkartılmış klasör şeklinde bide programlar var tabi. Dremweiwer , easyphp , wampserwer gibi. Bunlar önemli değil internetten indirrim ama önemli bir çok script vardı.

2 yada 3 adet ücretiyle alınmış premium wp teması vardı. Ücretli 4-5 adet script cart curt bir sürü şey.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi