İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayarı ftp server yapma ( Filezillaserver hatası)

vega55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı ftp server yapmak istiyorum bunun için filezillaserver kullandım filezilla kurulum derslerindeki gibi yapmama rağmen bilgisayara dış bağlantı yapamıyorum dış bağlantı yaptığımda kullanıcı adı ve şifre istiyor her ikisi doğru olmasına rağmen giriş tuşuna bastığımda tekrar kullanıcı adı ve şifre soruyor bir türlü giriş yapmayı başaramadım
modemin nat ayarlarından 192.168.1.8 port 21 olarak ayarladım ama sonuç yine aynı

192.168.1.8 ile girebiliyorum yani iç bağlantı çalışıyor ama ip adresimi girdiğimde mesela 88.65.50.xx olarak girdiğimde yukarıda yazdığım sorunla karşılaşıyorum hostname yönlenidren free sitelerde yönlendirme yaptım sorun çözülmedi lütfen arkadaşlar filezilla ile dış bağlantı yapan arkadaşların acil yardımlarını bekliyorum.

vega55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar konu güncel acil yardımlarınız bekliyorum

vega55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kocaman forumda sorunuma cevap verecek veya benzer sorunlar yaşayıp aşmış insanlar yok mu allah aşkına...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5