İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bilgisayarım çok yavaşladı sorun ne olabilir acaba?

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
öncelikle konuyu inşallah dogru yere açmışımdır.benim iki gündür sorunum var bilgisayarımla ilgili sorunum bilgisayarım birden çok agırlaştı iki güne kadar baya hızlıydı ama şimdi yok siteler çok geç açılıyor formatta attım ama degişen bi şiy yok yine aynı kardeşimin bilgisayarı hızlı bi şekilde giriyor sitelere acaba sorun ne olabilir arkadaşlar?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayni problem bende vardi...format attim yavaslik gitmedi. bende cozumu linix kullanmakta buldum yoksa bilgisayari cope atacaktim bi ara tek yaptigim internete girmek onu da dogru duzgun yapmiyordu...tabi linux kullanmak biraz zor geliyor ama canavar gibi hizli internet

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılımda bir problem yoksa, donanımda bir problem vardır, mantıklı olan bu. Haksız mıyım?

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kardeşimin bilgisayarı hızlı dedik ama oda benimki gibi birden bire nasıl oldugunu hala anlamış dilim iki güne kadar 29 ytl'lik limitli paket kullanıyorduk bunu limitsiz yaptık 49 ytl olan paket.aynı gün yavaşladı eskisinden daha hızlı girecegimiz sölendi ama şimdi hiç bişiy yapamıyorum elim kolum baglandı işlerim yarım kaldı ne yapmam lazım acaba arkadaşlar? telmi açsam acaba? bu arada linux nedir tam olarak ne işe yarar ücretlimi beleşmi

andyou

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows kullanıyorsanız advanced windowscare isimli programı indirip bir çalıştırın derim bayağı bir etkisini göreceksiniz

tabi bunun yanı sıra güçlü birde antivirüs programı öneririm arka planda çalışan birşeyler vardır belki

mesela limewire gibi bela bir program ?

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Format attıysanız, driver ve gerekli araçlar sorunsuz kurulu ise haala yavaşlık var ise; kasanızın içi çok tozlanmış olabilir ve soğutucular çalışamazdır buda aşırı ısı yapıyor ve yavaşlatıyor fazla ses çıkarmasını sağlıyor. Kasanızı temizleyin eğer haala düzelmedi ise donanımsal bir hata mevcuttur bilgisayarcıya götürmenizde fayda var bilgisayarınızı, kolay gelsin.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Format attıysanız, driver ve gerekli araçlar sorunsuz kurulu ise haala yavaşlık var ise; kasanızın içi çok tozlanmış olabilir ve soğutucular çalışamazdır buda aşırı ısı yapıyor ve yavaşlatıyor fazla ses çıkarmasını sağlıyor. Kasanızı temizleyin eğer haala düzelmedi ise donanımsal bir hata mevcuttur bilgisayarcıya götürmenizde fayda var bilgisayarınızı, kolay gelsin.

olabilir bilgisayar kısa sürede baya bi ısınıyor dediklerinizi bi uyguluyum hocam olmassa artık bi bakıma götürecez başka çaresi yok çok saolun

furkan2020

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
formatlayıp duzelmediyse içi çok kirlenmısır tozdan fln...
biraz temizleyinn

ixir_06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük ihtimalle trojan vardır
tek yolu format atmak virüs programları temizlemiyo
hiç düşünmeden format at bence

en©in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
format atıldıysa donanımada bakmak lazım işlemci fanını kontrol edin aklıma ilk gelen seylerden birisi özellikler hakkında bilgi verrisen bilgisayar donanımında nasıl bir arıza olabileceginide tahmin edebiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi