İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bilgisayarim flash diski gormuyor yazilimi yuklenirken yarida kesiliyo

camicini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Win 7 starter bilgisayarima xp kurmaya calisiyorum ama flash diskin yazilimi yuklenirken iptal oluyor, guncellestirmelerle ilgili sanirim ama guncellemeler de yuklenmiyor, yuzde sifirda kaliyor flashi bir okusa aticam formati, virus taramasi combofix windows loader falan hepsini denedim bir sonuca ulasamadim, ben bu diski nasil taniticam? Ya da bu diski tanitmadan ama format icin baska yol var mi?

Flash disk markasi: seagate razor 8 gb

gocen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windowsu açtıktan sonra mı format atmaya çalışıyorsun?
Bios ayarların tamamsa bilgisayarı kapat flash diski tak,
bilgisayarı açınca windowsu yüklemeye başlayacaktır.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Windowsu bilgisayarı açmadan kurman gerekiyor :) Flash disk'i tak ve örneğin bilgisayarın anakartı asus ise(masaüstü bilgisayarlardan bahsediyorum) F8'e bas/çek yap. Karşına çıkacak ekrandan Flash Diski seç ve enter'e bas. Loader modülüne geçecek ve kuruluma devam edeceksin.

Ek olarak diyebileceğim umarım kendin yapmamışsındır o flash'ı. Biz bile yapanlardan alıyoruz sistem flash belleklerini.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wintoflash gibi programla windows 7 dosyalarını usb belleğine gönderdikten sonra , bilgisayarını yeniden başlatıp başlatım aşamasında USB belleğini boot etmen lazım ki format işlemi başlasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5