İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayarım Ne Kadar Eder ?

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
masaüstü pc den bunaldım.laptop alcam pc yi satıcam.sizce pc m ne kadar eder yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayarın özellikleri

*Casper
*Pentium Dual Core 1.60 ghz
*CD Rwiter/DVD Rom
*512 mb ram
*256 ekran kartı
*17 FLAT MONİTÖR
*Casper orjinal klavye mouse
*logitech hoparlör
*Windows Vista
*+3 usb girişi
*card rider

yardımcı olursanız sevinirim

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Tanıdık birine 450-500 arasında satabilirsin.
Bilgisayarcıya satmaya çalışırsan 300 ve üstü fiyat alırsan hiç düşünmeden ver derim.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bilgisayarcıya vermeye çalışırsan 150 den kuruş yukarı hiçbiri vermez. Hele casper ise kolay kolay vermezler.

Aynı makinayı kadıköyde 250 ytl den sıfır gibi satın alabiliyorsun ona bile çok para diyorlar ;)

Bırak kalsın daha iyi bence. ( Bu arada bilgisayarcıyım zaten al sat ileri vb gibi herşey var )

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bilgisayar özellikleri çok düşük.250-275 ytl falan ancak eder.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
250 ye satarsan şükret.Ayrıca,napıcan dizüstünü masaüstü en iyisi ;)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
250 ye satarsan şükret.Ayrıca,napıcan dizüstünü masaüstü en iyisi ;)

Bu konuda size katılıyorum. Eğer seyehat gibi bir durumunuz yoksa bence masasüstü bilgisayarlar tercih sebebi olmalı.

Ama laptop'u sadece verileriniz rahatça taşımak için istiyorsanız bunun için harici harddiskler kullanılabilir...

Tabiki gene tercihi yapacak olan sizsiniz...

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz sülale çok geniş çoluk çocuk pc nin *.* yo.bide bn b bilgisayarı 0. 1000 ytl ye geçen sene bugünlerde almıştım.monitör de kasada falan hiç bi çizik yok.fiyat değişmezmi ? kadıköyde yazıcıoğluna gideceğim orayı bilenler bilgilendirirse sevinirim.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Faruk kardeşim oraya gidersen zaten kimse para vermez çok iyi bilirim orayı. hele birde alır makinayı gidersen boşuna hammallık yapmış olursun inan. Ben diyorum ki madem öyle zaten para pul veren çıkmaz iyisimi sen bırak evde onu millet *.* yapacaksa ona yapsın :D Sende git laptopunu al derim.

Yalnız bir fikirde şu olabilir eğer laptop olacaksa ve bu laptopu önce araştır alacağın yere de bende böyle temiz bir sistem var çiziği bile yok falan filan işte bunu da takasa koysak üzerine ne versem iyi olur gibisinden bir pazarlığa otur ozaman biraz daha para eder belki hani aynıyerden mal alıcan nasılsa. Bak işine gelmiyor düşük fiyattan gidiyorsa satma derim.

İlk olarakta masaüstüm var takas olurmu diye sorarsan adamlar 1000 liralık laptopa 1200 der oradan çıkartırlar yine durumu ;)

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Faruk kardeşim oraya gidersen zaten kimse para vermez çok iyi bilirim orayı. hele birde alır makinayı gidersen boşuna hammallık yapmış olursun inan. Ben diyorum ki madem öyle zaten para pul veren çıkmaz iyisimi sen bırak evde onu millet *.* yapacaksa ona yapsın :D Sende git laptopunu al derim.

Yalnız bir fikirde şu olabilir eğer laptop olacaksa ve bu laptopu önce araştır alacağın yere de bende böyle temiz bir sistem var çiziği bile yok falan filan işte bunu da takasa koysak üzerine ne versem iyi olur gibisinden bir pazarlığa otur ozaman biraz daha para eder belki hani aynıyerden mal alıcan nasılsa. Bak işine gelmiyor düşük fiyattan gidiyorsa satma derim.

İlk olarakta masaüstüm var takas olurmu diye sorarsan adamlar 1000 liralık laptopa 1200 der oradan çıkartırlar yine durumu ;)

sağolasın.zaten babam bu olayı geçen sene görüp gelbiz dizüstü alalım ihtiyacın olduu zaman kullan ihtiyacın olmadıı zaman sakla demişti.şimdi kara kara düşünüom :S:S:S

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla benim ev çöplük gibi oldu. 6 tane b.sayar var şu an (laptoplar dahil)...sebebi ise ölü fiyatlar, o paraya satacağıma dursun eş dost gelir işe yarar diye düşünürek satmadım hiç birini. senin verdiğin özelliklerde ise 200 liradan beş kuruş üste almazlar. Çünkü sıfır dualcore celeron 1024ram 512hdd 250 gb vs.vs. özelliklerde makinalar 450-600 arası satılıyor yazıcıoğlunda...bence kenarda dursun illa işe yarar...

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim ev çöplük gibi oldu. 6 tane b.sayar var şu an (laptoplar dahil)...sebebi ise ölü fiyatlar, o paraya satacağıma dursun eş dost gelir işe yarar diye düşünürek satmadım hiç birini. senin verdiğin özelliklerde ise 200 liradan beş kuruş üste almazlar. Çünkü sıfır dualcore celeron 1024ram 512hdd 250 gb vs.vs. özelliklerde makinalar 450-600 arası satılıyor yazıcıoğlunda...bence kenarda dursun illa işe yarar...

sağol kardeşim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5