İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bilgisayarımda reklam engelleyici var nasıl silebilirim?

sedat5453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgisayarımda bi yerden yüklenmişse nasıl yüklenmişse adsense adkur reklamstore adtech vs bir çok reklam sitesinin reklamları bilgisayarımdan gözükmüyor nasıl silebilirim bu reklam engelleyiciyi ?Tarayıcı olarak farketmiyor firefox ie chrome hepsinde sorun aynı :( siteme eklediğim reklamları göremiyorum göremeyince de hangi reklamlar falan çıkıyo bilmiyorum filtre falan yapamıyorum :(

bycoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dediklerimi yaptınmı sorun kalmıcaktır ;)

cye gir oradan windows sistem 32 ve sonra dirivers >> etc orada host isimli dosya vardır onu notepad ile açıp içinde ne varsa sil sadece
127.0.0.1 localhost
127.0.0.1 mpa.one.microsoft.com

bunlar kalacak şekilde sonra kaydet sorun çözülecektir

sedat5453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediklerimi yaptınmı sorun kalmıcaktır ;)

cye gir oradan windows sistem 32 ve sonra dirivers >> etc orada host isimli dosya vardır onu notepad ile açıp içinde ne varsa sil sadece
127.0.0.1 localhost
127.0.0.1 mpa.one.microsoft.com

bunlar kalacak şekilde sonra kaydet sorun çözülecektir
hosts dosyası isitem dosyası olduğu için değişiklikleri kaydedemiyorum notepad şeklinde kaydetsem bi sorun olurmu acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5