İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bilgisayarımı sildim

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya arkadaşlar ayıptr söylemesi ben masaüstümdeki bilgisayarımı sildim :( starttan geri aldım masaüstüne ama o zaman kısayol oldu ben öyle istemiyorum. tekrar nasıl koyucam bilgisayarımı masaüstüne :confused:

H

hibrahim

Misafir
xp kullandığını varsayıyorum..
masaüstüne sağ tıkla "özellikler" de daha sonra yukardaki "masaüstü" sekmesinde "masaüstümü özelleştir" butonuna tıkla ve masaüstünde görünmesini istediğin şeyleri işaretle

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
ya arkadaşlar ayıptr söylemesi ben masaüstümdeki bilgisayarımı sildim :( starttan geri aldım masaüstüne ama o zaman kısayol oldu ben öyle istemiyorum. tekrar nasıl koyucam bilgisayarımı masaüstüne :confused:

Üzgünüm. o bilgisayardan hayır gelmez artık.
:)

(Geridönüşüm kutusunda duruyorsa oradan geri almayı dene, orada duruyorsa sorun yok..)

saygılar..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
niye? ne olur ki? sildim kısayolu da hibrahimin dediği gibi yaptım. düzeldi? düzelmedi mi? nolucak bilgisayarıma ? :(

H

hibrahim

Misafir
hayır ya düzeldi de refer ya yanlış anladı yada espri yapıyor:) ayırt edemedim:)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
hayır ya düzeldi de refer ya yanlış anladı yada espri yapıyor:) ayırt edemedim:)

ışık hızıyla cevap verilmese espri yapmış olacaktım.:)
endişelendirdiysem özür dilerim..

saygılar..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgisayarimi sildim diyinca sasirdim dedim bir ilki mi basardin. Delete ile filan silinecek olay degil de :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende biri bilgisayarını temizledi bizimle paylaşıyo heralde dediydim...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
amanın dedim bilgisayarımı sildim diye ayzıyı okuyunca dedim nasıl sildin koskaca bilgisayarı :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde şu açıdan bakılabilir. Çünkü son zamanlarda imla hataları ve tartışmaları çoğaldı.

"Bilgisayarı mı sildim?" demek isteyipte, imla hatası mı yaptı acaba? Belki kendisi bile bilmiyordur silip silmediğini bizden yardım istiyor olabilir.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok ya anlattım ya masaüstümdeki bilgisayarım ikonunu sildim yani :) bu arada referx utanmıyosun di mi bacak kadar kediyle kafa bulmaya ya! :p

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben de kaç gündür görüyorum bu topici ve hiçbir anlam veremiyordum. tıklamadım tklamadım sonunda sıkıntıdan bir bakayım dedim bilgisayarı silmek ne demek. format falan attı sandım. :)

pembekedi cinsiye neydi :D

C

constantine

Misafir
Bende eskiden masaüstünü göster resmini koyamazdım ( 98 de ) Meğersem windowsun icinden koyuyormuşun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi