İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bilgisayarın dilini değiştirmek

No_paniC!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows 7 starter kullanıyorum .. bilgisayarın dilini tamamen değiştirip ingilizce yapmam gerekiyor. mümkün mü? ne yapmam gerekiyor?

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Başlat Çubuğunun üstünde sağ tarafta Mavi arkaplan üstünde beyaz harflerle TR yada EN yazar. Ona tıklayarak çıkan menüden istediğin dili seçebilirsin. O gözükmüyorsa başlat çubuğunun üstünde sağ tıkla. Araç çubuklarından Dil çubuğunu aktif et. İstersen denetim masasından bölge ve dil seçeneklerinden de yapabilirsin.

acemipenguen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ultimate disinda diger surumlerinde dil degisimi bulunmuyor (business versiyonunda da olabilir ama emin degilim.)

GreenEyes senin dedigin klavye dili. Sanirim o sistem dilini degistirmek istiyor.

No_paniC!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim.. ultimate yüklemek zorunda kaldım ingilizce dil paketini seçtim. Windows 7 starter da dil paketi yokmuş :(

acemipenguen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ultimate paketlerde güncelleme yaparak istenilen dilleri yükleyip kullanabiliyorsun. Ama diğer alt paketlerde bu yok. Sonradan dil paketi de yüklenemiyor alt paketlere

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5