İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayarınızın donanım ve yazılım sorunları

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Arkadaşlar gördügüm kadariyla donanım hakkında sorulmus sorulara pek cevap veren olmuyor.. Bu konuda yardimci olabilecegime inaniyorum.

Yaşamış olduğunuz sorunlarınları buraya çekinmeden yazabilirsiniz.

Iyi paylasimlar ;)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
saol Loi çok faydalı olur gerçekten
özellikle ben, çok faydalanacağım kesinlikle
bir öğrenemedim gitti şu işleri ya:)

çok sorum var sana soracağım. dur şu erovizyonu izleyeyimde toparlarım soruları :D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Hayhay :) yanliz yeni bir baslikta acarsan sorulari cok daha iyi olur.. Cozum urettigimiz sorunlari arkadaslarin bulmasi kolaylasir.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya benim bir sorunum var daha önce yazmıştım ama çözüm bulamadım

celeron 3.2 işlemci asus p5pe-wm anakart ve açılışta "intel cpu uload error" hatası veriyor biosu afudos ile update ettim ama hala hata veriyor ne yapmalı sence

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
ya benim bir sorunum var daha önce yazmıştım ama çözüm bulamadım

celeron 3.2 işlemci asus p5pe-wm anakart ve açılışta "intel cpu uload error" hatası veriyor biosu afudos ile update ettim ama hala hata veriyor ne yapmalı sence

Biosunun suanki versionu nedir?
Bios update sonrasinda, bios defaults ayarlarina geri cektiniz mi?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hahaaha o düştü bir defa. kurtuluş yok artık. çok geç :D
ben şimdi düşünme modundayım. evdeki notebooka bir pc bağlamak istiyorumda. program yapıyorum. yakında sorularım geliyor:)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
hahaaha o düştü bir defa. kurtuluş yok artık. çok geç :D
ben şimdi düşünme modundayım. evdeki notebooka bir pc bağlamak istiyorumda. program yapıyorum. yakında sorularım geliyor:)

Loi YANDIN derim YANDINNN ki favorites bu klavye bile nerde bilmiyor :D (O kadar da değil tabi sadece şaka)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pc'nin driver'larını otomatik bulup yükleyecek program site yada benzeri birşey var mı Loi :) babamın şirketinin pclerini sürekli kurmak zorunda kalıyorum hiçbirininde cdsi yok cok sorun yaşıyorum varsa bir yolu paylaşırsan sevinirim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5