İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilishim Makale Hizmetleri - Uygun Fiyat + Bol Referans

Bilishim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar;

Bildiğimiz üzere özgün içerik, gittikçe artan bilişim dünyası çerçevesinde çok önemli bir yere sahip durumda. Artık GOOGLE, internet siteleri arasında ki yarışı tamamen özgün içeriğe dökmüş durumdadır. Bizde bu yarışta, herkes iyi konumda olsun diye makalelerimizi sizin için uygun fiyatla ve en kaliteli şekilde yazmaya karar vermiş bulunuyoruz.

Öncelikle hangi konularda nasıl yazılar yazıyoruz? Bu konuda sizleri bilgilendirmek istiyoruz;

Sağlık, Yaşam, Genel Kültür
  • Otomobil, Spor, Aşk ve Sevgi
  • Gündem, Program Tanıtımı, Bilişim Dünyası
  • Google, Bing ve Arama motorları

ve bunun gibi daha birçok konuda ben ve makale ekibim, sizlere internet üzerinde en kaliteli makale hizmetini sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.

PEKİ ÜCRETLER NASIL VE NASIL ÖDEME YAPACAKSINIZ?
Ücretlerimiz, genel olarak internet ortamında yaygın olduğu gibi kelime üzerinden hesaplanmaktadır. Ekibimizin kalitesine göre sizler için daha az bir ücret belirledik ve bunu sadece İYİNET üyelerine özel olarak yapıyoruz. Makale ücretlerimiz aynen şu şekildedir;

• 75 - 150 Kelime = Makale Başı (1.00 TL)
  • 150 - 225 Kelime = Makale Başı (1.40 TL)
  • 225 - 300 Kelime = Makale Başı (2.00 TL)
  • 300 - 400 Kelime = Makale Başı (2.75 TL)
  • 400 - 550 Kelime = Makale Başı (3.75 TL)
  • 550 Kelime ve Üstü = Makale Başı (5.00 TL)
Makale fiyatlarımız, yazı kalitesine göre gayet iyi belirlenmiştir. Eleştiriler elbette ki olacaktır ama ilk 1 ay bu fiyatlar ile makale yazmayı düşünüyoruz. Peki ödemeleri nasıl alacağız?

Ödemelerimizi Garanti Bankası, BİLYONER ve MİSLİ sistemleri aracılığıyla kabul etmekteyiz. Bu ödeme çeşitleri dışında lütfen teklif etmeyiniz. Siz müşterilerimize şimdilik bu hizmeti sunabildiğimizden ötürü olumsuz cevaplar vermeyi ugun bulmuyoruz.

ÖDEME ÖNCELİĞİ

Ödemelerimiz, her zaman iş tesliminden sonra alınmaktadır. Müşterilerimizin dürüstlüğüne ve kendi yazılarımıza da güvendiğimiz için memnun kalınmayan yazılarda %25 daha az ücret alıyoruz.

ÖNEMLİ NOT

Toplu alımlarda, müşterilerimizin de maddi durumunu kasmayacak şekilde karşılıklı görüşerek belirgin şekilde indirimlerimiz söz konusu olabilir. Bizim için önemli olan müşterilerimizin daimi memnuniyetidir.

ACİL MAKALE işlerini genel olarak almamaktayız. Çünkü acele yapılan işlerin iyi olmadığı kanısındayız. Eğer kabul edilirse, makale sayısına göre müşterilerimize sitesini güncel tutabilmesi için hergün belirli sayıda yazı göndermekteyiz. Onun haricinde çok acele makale işlerini malesef ki kabul etmemekteyiz.

PROSEDÜRÜMÜZ

Benimle çalışmayı kabul eden her değerli müşterim, aynı zamanda bana referans olmayı kabul etmiş sayılmaktadır. Bu nedenle yazıları teslim ettiğimde hem konu altına yorumlarını alacağım. Hem de ilerleyen dönemlerde kendisini referans gösterebilmem için iletişim bilgilerini alacağım. Bu nedenle bu durumu da göz önünde bulundurmanızı önemle rica ediyorum.

İyi Forumlar İYİNET...

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
400 - 550 Kelime = Makale Başı (3.75 TL)
500 Kelime ve Üstü = Makale Başı (5.00 TL)

fiyatlandirma yanlis olmus ..

örnek makale varmi ?Makale resimli videolu`mu ?

Bilishim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
400 - 550 Kelime = Makale Başı (3.75 TL)
500 Kelime ve Üstü = Makale Başı (5.00 TL)

fiyatlandirma yanlis olmus ..

örnek makale varmi ?Makale resimli videolu`mu ?

Öncelikle hatadaki uyarınız için teşekkür ediyorum. Hatamızı düzelttik. Örnek makalemiz şuan yok. Referans sitelerimizi verebiliriz. Ama eğer isterseniz size 1 adet örnek makale de hazırlayabiliriz. Bilgi edinmeniz amaçlı. Dilerseniz makalelerde resimde kullanabiliriz ancak video kullanmıyoruz beyfendi.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
toplu alımlarda herhangi bir indirim uyguluyormusunuz ?
mesela 10 20 50 yada 100 adet makale istersem ne kadar zamanda teslim edersiniz ?
wordprres,php,html,asp,grafik tasarım,seo vs gibi konularda yazabiliyormusunuz ?

Bilishim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
toplu alımlarda herhangi bir indirim uyguluyormusunuz ?
mesela 10 20 50 yada 100 adet makale istersem ne kadar zamanda teslim edersiniz ?
wordprres,php,html,asp,grafik tasarım,seo vs gibi konularda yazabiliyormusunuz ?

Toplu alımlarda müşterimizin de maddi durumuna göre belirgin bir indirim yapmayı planlıyoruz efendim. İstediğiniz konularda elbette ki yazabiliyoruz. Toplu alım yapmayı düşünüyorsanız eğer, özelden sizi de kasmayacak bir fiyatı ortak olarak belirliyoruz. Önemli olan her zaman sizin memnuniyetiniz.

Makalelerimizi yazarken genelde zaman vermeyi uygun görmüyoruz. Ancak makale sayısına göre hergün mutlaka belli bir sayıda müşterimize makale çıkartıyor ve sitesini güncel tutmasını sağlıyoruz.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Samimi olarak belirtiyorum kanım size çok ısındı yazdıklarınızdan dolayı :D ilk etapta 10 adet 225 - 300 Kelime = Makale Başı (2.00 TL) olan paketten istiyorum "5 adet grafik tasarım"
"5 adette Bing ve Arama motorları" hakkında msn adresinizi gönderirseniz sevinirim

Bilishim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Samimi olarak belirtiyorum kanım size çok ısındı yazdıklarınızdan dolayı :D ilk etapta 10 adet 225 - 300 Kelime = Makale Başı (2.00 TL) olan paketten istiyorum "5 adet grafik tasarım"
"5 adette Bing ve Arama motorları" hakkında msn adresinizi gönderirseniz sevinirim

Samimiyetiniz için çok teşekkür ediyorum. Mail adresimizi size PM yolu ile hemen iletiyorum. Saygılarımla

Ekleme:

Abimizin istediği şekilde 10 adetlik bir makale anlaşması yapılmıştır. Makaleler yarın teslim edilecektir. Makale teslimi sonrası yorum mutlaka alınacaktır. Hayırlı olması dileğiyle...

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşa verdigim makale işini dün teslim aldım işini uzmanca yapan biri çok memnun oldum ve yazdırmak isteyenlerede tavsiye ederim Allah kısmet ederse devamlı çalışacagız kendiside kabul ederse

Bilishim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşa verdigim makale işini dün teslim aldım işini uzmanca yapan biri çok memnun oldum ve yazdırmak isteyenlerede tavsiye ederim Allah kısmet ederse devamlı çalışacagız kendiside kabul ederse

Seve seve abicim. 2 makaleni akşam eve geçince teslim edeceğim. Şuan işyerinde olduğum için MSN açmamı pek olgun karşılamıyorlar. Akşam detaylı görüşme yaparız allahın izniyle. Sizinle çalışmakta benim için bir onur. Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5