İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilisimhosta sesleniyorum

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam arkadasta sonucta kendi isini yapmaya calisiyor. Suan FbBasket IKRA Hosting ile sponsorluk uzerine gorusmekte. diger arkadasi da bekleriz

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
hocam arkadasta sonucta kendi isini yapmaya calisiyor. Suan FbBasket IKRA Hosting ile sponsorluk uzerine gorusmekte. diger arkadasi da bekleriz

Arkadaş ile anlaşamadık maalesef,

Host sponsoru olmak isteyen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşım böyle durumlarda inan sadec sana gülmekteyim yahu adam zaten kafayı yemiş sen satış derdindesin satışı bırak ys belgen yok üstüne üstlük sitene marez sistem kurmuşsun hiç çekinmeden bi daha üstüne üstlük bu forumda bu mesajı herkes okuyacak acaba benim sitemdeki marez scripti görseler ne derler diye düşünmeden aynen karganın gak dediği yerde çıkıveriyorsun gerçekten helal olsun seni alkışlıyorum:alkış: ki bu senin suçun değil bu piyasayı bu duruma düşürenlerin suçu

Bunları diyorsunda arkadaşım şu anki durum nedir peki heşeyi tam ama sonuç yine sıfır o yüzden denemedin bilmeden bişi söylememeniz en doğrsusu olurdu
siteye gelince belirli bir süre bunu kullanmak zorundayız kendimize özel tasarım yapmaktayız sorun sadece siteyse ozaman verilen hizmeti hiç düşünmeden silin atın
çoğu firma ismiyle nam salmış fakat hep bir şikayet hep bir isyan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5