İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

billuryazgan.net satılık

tuber_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar www.billuryazgan.net satılıktır

domain : billuryazgan.net
açılış fiyatı 40 ytl
min artış 2 ytl
artırma sonlanma zamanı son tekliften 24 saat sonra
site komple mi satılık evet
domain isimtescile kayıtlı
sitenin arama motorlarından vs banı var mı yok
sitenin herhangi sponsordan banı var mı yok

tuber_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

sabıkalı ne yaw birinimi dolandırmışım

olay tamamen bu arkadaşlar.

Sitenin min satış fiyatını belirlemedim ( gizlidir yazdım )
ve artırmada site 15 ytl ye kadar çıktı ( tabiki onceki hali )
bende dedim ki artırma min satışa ulaşılmamıştır konu kilitlenebilir bu siteyi 15 ytl ye satamam dedim ve daha oncesinde domaini satışa çıkardığımda sadece domain 35 ytl ye kadar çıktı sonra son 1 saat kala bir arkadaşımız isteyen olursa isminide veririm hemen al fiyatıyla aldı.hitler yukselmeye başlayınca bana geri satarmısın parasını verip geri almak istiyorum dedim ( tabiki para iade değil ne kadara satarsın deim şu kadar dedi satın aldım) ve sonrayeni projeler çıkınca tekrar satmak istiyorum :)

Eğer birisi gelsin desin ki ben tuber_1 isimli kullanıcıya şu kadar para verdim ve sitemi alamadım karşılığını alamadım parayı yollamama rağmen siteyi vermedi gibisinden birisi bişeyi ispatlarsa anında

billuryazgan.net
yagmuratacan.net

bu iki siteyi bedavaya veriyorum.tabi ki ben birisinin parasını alıp karşılığında bişi vermemişsem ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi