İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bilmiyorum işinize yararmı ama youtube'ye bi giriş buldum

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeğlenen DNS : 4 . 2 . 2 . 2

yaptıktan sonra, internetiniz gözle görülür şekilde hızlanıyor, ve youtube'ye erişim sağlanıyor.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yeğlenen DNS : 4 . 2 . 2 . 2

yaptıktan sonra, internetiniz gözle görülür şekilde hızlanıyor, ve youtube'ye erişim sağlanıyor.

Ben open dsnde denileni yaptım internet 2, 2,5 kat hızlandı ve youtube a girebiliyorum dahada güzeli artık youtube videoları daha hızlı yükleniyor :D

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende hem modeme hemde bilgisayara o dnsleri girdim.İnternet farkedilir derecede hızlandı...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
bu dediklerini nasıl yapacaz acaba bi bilgi versen bi zahmet bizde yapsak

Open dnsnin sitesinde bütün işletim sistemleri için ayarların nasıl yapılacağı resimli olarak anlatılmı.Oraya bakabilirsin..Eğer vistada ayar yapacaksan alternatif bölümüne numaraları yazmayacaksın ben yazdım kabul etmedi aynı adres diye bende boş bıraktım..

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bende denedim youtube acılıyor ve eskisinden kat ve kat daha hızlı yükleniyor videolar

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ağ bağlantılarınızdan bağlı olduğunuz bağlantının özelliklerini açın,

internet iletişim kuralları (TCP/IP) bu seçeneğe tıklayın ve hemen altında özellikler var ona tıkladığınızda göreceksiniz Yeğlenen DNS 'i.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ağ bağlantılarınızdan bağlı olduğunuz bağlantının özelliklerini açın,

internet iletişim kuralları (TCP/IP) bu seçeneğe tıklayın ve hemen altında özellikler var ona tıkladığınızda göreceksiniz Yeğlenen DNS 'i.
tşkler ayarladım gercekten gözle görülür bi hızlanma oldu baglantılarda + youtube.com a da giriliyor. Tşkler + rep

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 kişi rep vermiş gerisi nerde :p Yapamayan arkadaşlar için, resimli anlatım hazırladım.

youtube.JPG

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Eğer open dns kullanmak istiyorsanız yukarıdaki resimde gösterilen yeğlenen dns alanına 208.67.222.222 girmeniz yeterli.İnterneti kapatıp açtıktan sonra artık youtube vs. girebilirsiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi