İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilteksis | Bilişim Teknolojileri Sistemi - Tanıtım - Duyurular - Haberler

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
BİLTEKSİS.NET.TR yönetimi olarak pendikteki ofisimizi biraz daha dekore ederek son 1 haftalık koşuşturmadan sonra ofisimizin kapılarını siz değerli müşterilerimize açtık. Henüz tam olarak sipariş verdiğimiz laptop ve bilgisayarlar henüz bize ulaşmasada ortağım Yasin bey ofis görüntülerini en kısa sürede konuya ekleyecektir. :)

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Firmayla çalışmadım fakat Yasin bey ile bir sohbetimiz oldu. Başarılarınızın devamını dilerim.

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hemen hemen 1 yıldır çalışıyorum reseller,host,domain hizmetlerinden yararlandım arada ufak tefek problemler oldu çözülen veya çözülemeyen ama genelde memnun kaldım diyebilirim şimdide vds almış bulunmaktayım çalışmak isteyen arkadaşlara öneririm.

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hemen hemen 1 yıldır çalışıyorum reseller,host,domain hizmetlerinden yararlandım arada ufak tefek problemler oldu çözülen veya çözülemeyen ama genelde memnun kaldım diyebilirim şimdide vds almış bulunmaktayım çalışmak isteyen arkadaşlara öneririm.

Memnun kalmanıza sevindik. Elimizden gelen en iyi hizmeti düşük fiyatlardan sağlamaya çalışıyoruz. Sizinde bize bir teklifiniz varsa bana özel mesaj gönderebilirsiniz her hizmetimiz için yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. Selamlar Hakan

www.bilteksis.net.tr
YS 1714

H

halilarici

Misafir
Hocam ücretsiz free .tklı domain kabul etmiyor mu ücretsiz hostunuz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5