İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilyoner 10 TL Karşılığı > Paypal Alınacak.

erol_unver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Alazula.com'dan kazandığım Bilyoner 10 tl'yi Paypal $7 Dolara vermek istiyorum.Kesin alıcı iseniz 1 hafta içinde size döneceğim.

bilyoner-150x150.png
>
paypal.jpg

10 TL > $7 USD

İşleyiş: Bilyoner hesabına para yatırılır, sonra paypal alınır.O yüzden bana ilk olarak bilyoner hesap bilgilerini gönderen kişiye ücret gönderilecektir.

kenan2028

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha neler görcez 1 yıl sonra paranı vercem felan :D

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6$ verebilirim eğer düşünürsen

erol_unver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın :) ya arkadaşlar ticaret yapmayın böyle insanlarla :) Sonra dolandırıldım durumu oluyor herşey biraz da sizin elinizde lütfen..

Arkadaşım ne diyorsun sen :eek:ha: Senide gördük sözde paypal alacaktım.Ben kimseyi dolandırmadım dolandırmam.Ayıptır günahtır.Arkadaşla ticaretimiz olunca görücez sizi... ;) İlk ödeme benden sonra arkadaştan...

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bende erol u tanırım diğer sitelerden bir yanlışını görmedim alışverişimizde oldu.

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler.Sizde benim kadar güvenilirsiniz...

Alışverişimiz olmadı diye herşeye atlama sazan, adamı deli etme... :sinir:

Terbiyeli ol ..Terbiyesizleşmeye gerek yok.Ne kadar saygılıymışsın sen öyle :alkış: Senle laf yarıştıracak değilim herkezin bir satış tekniği vardır.. Bundan sonra verdiğin cevaplara yorum yapmayacağım polemiğe gerek yok..Hadi kolay gelsin sana ;)

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlaştık.Alazula.com 1 hafta içinde benimle irtibata geçerse göndereceğim.

kusura bakmayın o zaman elimde suan kalmadı hem paypal pm'inizide geç gördüm ayrıca ben verebilirim düşünürseniz dedim;)

Kolay gelsin size.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5