İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilyoner.com u yazacak kişi aranıyor..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar mevzu basit.. bilyoner.com u sıfırdan yazacak vatandaş arıyorum.. oradan buradan toplama iş değil

fiyatları pm ile yollayınız işin teslim süresi referanslarınız vs

(bildiğim kadarıyla tc kimlik no yu otomatik olarak sorgulayabilmek pek mümkün değil bu durumlarda.. o sebeple sms onay kodu yeterli olabilir )

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar olay güncel olup 3 sayfalık kurumsal müşteri sitelerini referans olarak atmayın lütfen.. daha çok işlevsel referanslar atarsanız sevinirim..

bu arada fiyatta uçan bir kaç arkadaş olmuş dediğim gibi o fiyatlara yazdırma yoluna gidersem kurumsal olarak çalışan 10 sene sonrada aynı yerde bulabileceğim referansları çooook büyük şirketler var.. ve onlarıda zaten göz önünde bulunduruyorum...

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
30 40 milyarlık bütcen varsa burda işin ne :) dostum git kendine 0 dan dunya şirketlerine yazdır 30 40 warsa 100 150 de vardır ;)

yusuf21

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
kimse 30 40 milyara o sistemi yazmaz.senin o sistem için kuracağın sms sistemi sadece o kadar tutuyor(şirket açıp btk dan lisans ile numara alıyorsun (0850 ile başlayan) alıyorsun sonrada operatörle anlaşma yapıyorsun sana dll veriyorlar.o dll ile sistemi kuruyorsun tabi sistemi kurmak için de güçlü server lazım.bunu da kendin kurarsan bi ton para.türkiyede de sağlam host şirketi yok hepsi ya bayi yada dandik server dan oluşuyor) bu iş için min. 150 bin tl gözden çıkarmak lazım.eğer ki hala yazdırmak istersen sana türkiye geneli yaptığımız işleri referans olarak gösterebilirim.(otomasyonlar,eticaret siteleri,mobil yazılımlar)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse 30 40 milyara o sistemi yazmaz.senin o sistem için kuracağın sms sistemi sadece o kadar tutuyor(şirket açıp btk dan lisans ile numara alıyorsun (0850 ile başlayan) alıyorsun sonrada operatörle anlaşma yapıyorsun sana dll veriyorlar.o dll ile sistemi kuruyorsun tabi sistemi kurmak için de güçlü server lazım.bunu da kendin kurarsan bi ton para.türkiyede de sağlam host şirketi yok hepsi ya bayi yada dandik server dan oluşuyor) bu iş için min. 150 bin tl gözden çıkarmak lazım.eğer ki hala yazdırmak istersen sana türkiye geneli yaptığımız işleri referans olarak gösterebilirim.(otomasyonlar,eticaret siteleri,mobil yazılımlar)

referanslarınızı görebilir miyim ?

ayrıca sms sistemi olmadan yaklaşık bir fiyat verirsenizde sevinirim lütfen pm ile ulaşın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5