İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bing'de Arama Yap Hediyeleri Kap !

DeltaTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Microsoft; itibarını yitiren Internet Explorer’ı tekrar diriltmek için hazırladığı ve bir çok kişi tarafından da beğeni ile karşılanan Internet Explorer 9′u duyurmasının ardından şimdi de Bing’in kullanım hacmini arttırmak istiyor: Bing Rewards.
Microsoft’un Bing Rewards hizmeti ile artık kullanıcılar yaptıkları aramalardan çeşitli ödüller kazanacak. Microsoft’un Bing’in kullanımını arttırmak amacıyla hizmete sunduğu bu programda; Bing üzerinden yaptığınız aramalar, Bing’i anasayfa yapmanız ya da Bing’in yeni özelliklerini denemeniz size puanlar (kredi) kazandıracak. Bu puanlar biriktiğinde Bing Rewards kataloğuna giderek puanlarınızla katologdaki ürünleri alabileceksiniz.

Ancak bu haberi sevinçle karşılayan okuyucularımıza bir de kötü haberimiz var. çünkü Bing Rewards hizmeti şimdilik sadece Amerika’da hizmete girmiş durumda. Microsoft’un bu “teşvik primi”nin kullanım oranına nasıl etki edeceği ise merak konusu.
Rewards Sayfası İçin : tıklayınız
Ürünler İçin : tıklayınız

KAYNAK : http://www.karantina.org/bingde-arama-yap-hediyeleri-kap.html

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Bilmiyorum ama Bing'e karşı bi sempatim var. Sanki ilerde çok iyi işler yapacak gibi. Görebilecekiyiz bilmiyorum ama :D

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ppuan kazanmak çok çok zor değilse eğer günde 4 saat internet kullanan birisi ay sonunda 2bin puan toplayabilirse kasmadan çok ama çok rağbet görür kanımca

DeltaTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bilmiyorum ama Bing'e karşı bi sempatim var. Sanki ilerde çok iyi işler yapacak gibi. Görebilecekiyiz bilmiyorum ama :D
evet benimde içimde böyle bir duygu var şu an bing üzerinde çalışıyorum.
ppuan kazanmak çok çok zor değilse eğer günde 4 saat internet kullanan birisi ay sonunda 2bin puan toplayabilirse kasmadan çok ama çok rağbet görür kanımca
Evet . Türkiye'de olsaydı . Malesef sadece Amerika'da Var.

DeltaTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Google'a bir rakip çıkması lazım . Resmen kafasına göre hareket ediyor.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Bing biraz daha tırmalarsa olacak bu iş. Bir de beklediğimiz şu reklam networkünü getirseler iyi olacak :)

Sanırım Bing bunu yapacak ama daha çok erken. Bi toparlansın, belirli bi kullanıcı kitlesine sahip olsun. Ondan sonra bir çok özelliği ile googleye rakip olabilecek şeyler yapacaktır. Zaten konudanda anlaşılacağı gibi Bing şuan kendine kullanıcı kitlesi yapma peşinde. Bir iki sene sonra iyi yerlere gelecektir ve belkide google yerine Bing'i kullanacaz. :D Neden olmasın ki...

DeltaTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sanırım Bing bunu yapacak ama daha çok erken. Bi toparlansın, belirli bi kullanıcı kitlesine sahip olsun. Ondan sonra bir çok özelliği ile googleye rakip olabilecek şeyler yapacaktır. Zaten konudanda anlaşılacağı gibi Bing şuan kendine kullanıcı kitlesi yapma peşinde. Bir iki sene sonra iyi yerlere gelecektir ve belkide google yerine Bing'i kullanacaz. :D Neden olmasın ki...

İnşallah Hocam :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88

hocam Microsoft Publishers mıydı neydi? Kaç sene bekledik yok ortalıkta. Ben geleceğini de sanmıyorum artık ya inşallah gelir diyorum...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
hocam Microsoft Publishers mıydı neydi? Kaç sene bekledik yok ortalıkta. Ben geleceğini de sanmıyorum artık ya inşallah gelir diyorum...

Kesinlikle gelecektir. Bu kadar geniş bi piyasayı bu zamana kadar googleye bıraktı ama yakın zamanda bi kitleye ulaşınca kullanıcıları ve düzgün bi alt yapı oluşturulunca, reklam hizmetinede başlayacaktır. Kısa zamanda hazırlanmıyor bu tür şeyler... ve eğer hazırlanırsada bile eğer googleden farklı bir şeyler olmaz ise millet gene googleyi kullanır. O yüzden sabırlı olmak gerekir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5