İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Binlayer'dan Adım Adım Ödeme Alma Yöntemi(Parası İçeride Kalan yada Ye

rakburak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle web sitelerine aldıkları reklamların ödemesini alamayan arkadaşlar ve bu konuda çok canı yananlar aşağıda adım adım verdiğim yöntemleri sıkıntı duyduğunuz bir çok reklam şirketine uygulayabilirsiniz.Eğer hakkınız olan geliri alamıyorsanız bundan asla vazgeçmeyin hakkınızı sonuna kadar arayın.Bu işe yeni başlayacak arkadaşlara da önerim şudur ki çok iyi araştırmalar yaparak reklam şirketlerini seçmeleri ve kazandıkları ödemelerin arkasında durmalarıdır.

Ben size kendi yaşadıklarımı anlatayım.Yaklaşık 4-4 buçuk ay önce binlayer reklam şirketiyle çalışmaya başladım.İlk başta her şey çok güzel gidiyordu.Günlük kazançlarım zamanında onaylanıyordu.Kesinleşmiş kazançların arasında yer alıyordu.Ta ki 5-6$ kazanana kadar.Onun ardından kazandığım paraların hiç biri onaylanmadı.Neyse 1 haftada 20$ seviyesine getirdikten sonra ödeme talebi yapmak istedim.Ancak kesinleşmemiş kazançlarım onaylanmadığından ödeme alamıyordum.Üstünde fazla durmadım ve reklamları sitemden kaldırdım.Bunun üzerinden 4 ay gibi bir süre geçti ve aşağıda gördüğünüz e-postayı binlayer'a yolladım.
brnc.png

Öncelikle yukarıda gördüğünüz gibi önemsiz bir e-posta yolladım ve tabi ki klasik cevapla karşılık verdiler :)

İkinci e-postayı bu sefer kanıtlarla beraber gönderdim.Ki dikkat etmeniz gereken işlemleri hızlandırmak istiyorsanız ortak bir dil kullanın.Binlayer bir Alman şirketi olsa da ben onlara ingilizce metin yazıp yolladım.

knc.png

Ödememizin 4 aydır onaylanmadığını belirterek ek olarak da kanıtını dosya eki olarak ekleyerek kendinizi daha kararlı gösterin ve bu işi ilgilenmeleri için ve sizin kararlı olduğunuzu karşı tarafa hissettirin.Ki hakkınız olan bir para içinde bu tavırda olmanız normaldir :)
Ardından Binlayer'dan bir mesaj daha geliyor

10435877.png

ve işlem tamamlanıyor :)

drdncr.png

Eğer bir reklam şirketiyle uzun süre çalışıyorsanız sürekli iletişim halinde olmalısınız.Özellikle birlikte çalışmanızın uzun soluklu olası için bu tür iletişimler çok önemlidir.

bencv.png

Bunun ardından otomatik bir mail geliyor ve kesinleşmemiş bakiyemizin onaylandığını belirtiyor :)

altinci.png

Tekrar yukarıdaki gibi Binlayer hesabımıza girdiğimizde ödemenin detayları geliyor.Henüz ödemeyi alabilmem için 35 iş günüm var ama problem değil artık 35 iş günü ödeme yapılana kadar yine unuturuz :) Ama hakkımızın peşini asla bırakmayalım.

BINLAYER reklamlarını kullanacak arkadaşlar buradan ulaşabilrler.

Kendi referans linkim:https://binlayer.com/ref-205724.html:)
Bu da refranssız link:https://binlayer.com :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5