İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Binlerce Vip Üyeliği Olan ama Açık zamanını göremediğimiz forum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ya arkadaşlar bir websitesi nasıl olurda yüzlercemi diyim binlercemi diyim goldlar silverlar bir ton vip üyelik satışı yapmış bu denli üyeleri tarafından maddi açıdan desteklenen forum bu kadar kapalı kalır ve hizmet veremez vip üyeliklerine.

tam bir rezalet tam bir fiyasko bende vakti zamanında 2 defa silver üyelik aldım 2 x 6 ay şeklinde.

ne biçim iş bu arkadaş bu millet boşunamı alıyor o vip üyelikleri.

tam bir rezalet.o kadar para alacaksın ama hizmet vermeyeceksin...bunun adına ne denir size bırakıyorum.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu aralar sürekli kapanıp açılıyor sanırım

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Şikayetinizi konunun muhattaplarına yapsanız daha mantıklı olmaz mı.

E

Ephitet

Misafir
Arkadaşlar, "iyinet" forumlarında olduğunuzu lütfen unutmayınız, burası x platformların tartışılabilmesine olanak sağlayan bir alan değil lütfen buna göre hareket etmeye özen gösteriniz.

T

trgy

Misafir
Konuyu ben kapattım. Konuşulması yerine mail ile sahiplerine bildirmeniz daha doğru olur. Sonuçta aynı yolda giden 2 yolcuyuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5