İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir daha uyarmiyacagım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Q

QuicK

Misafir
teasers' Alıntı:
sevdik terbiyeli adammış, az bile söylemiş. "Kardeşimsiniz" demiş mesela, daha ne desin? Buna rağmen "hav hav hav!"

Ben onun kadar kibar olamayacağım, sizlere "şerefsiz" diyorum. Aksini savunan, "ya ayıp ettin" diyen varsa ona da daha fazlasını derim. Yeter ulan sizin bu şerefsizliğiniz. Bir de sizin goygoycularınız yok mu, yemin ederim döverim ulan sizi. Heriflere bak be.. Şu terbiyesizliğe, arsızlığa bak...

Dünya üzerinde bugüne kadar binlerce sayfa forum gezdim, Google AdSense kazançlarını copy paste yapıp foruma yazan bir tek bu forumu gördüm. Bu da yeni... Yani, diğerleri yetmedi bir de bu çıktı..

Sakın kimse tek kelime etmesin, çünkü hiç birşey hakkınızdaki gerçeği değiştirmez. Terbiyesiz insanlarsınız, o kadar.
Saol canım benim. O Saydiklarin Senin güzelliklerin.. :)
Döveceksen beklerim. Pm ile yollayayim istersen adresimi. Ama gelmeyecek olursan bu forumdaki bilmem kaç bin üye ne yapsın sana ?

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teasers' Alıntı:
sevdik terbiyeli adammış, az bile söylemiş. "Kardeşimsiniz" demiş mesela, daha ne desin? Buna rağmen "hav hav hav!"

Ben onun kadar kibar olamayacağım, sizlere "şerefsiz" diyorum. Aksini savunan, "ya ayıp ettin" diyen varsa ona da daha fazlasını derim. Yeter ulan sizin bu şerefsizliğiniz. Bir de sizin goygoycularınız yok mu, yemin ederim döverim ulan sizi. Heriflere bak be.. Şu terbiyesizliğe, arsızlığa bak...

Dünya üzerinde bugüne kadar binlerce sayfa forum gezdim, Google AdSense kazançlarını copy paste yapıp foruma yazan bir tek bu forumu gördüm. Bu da yeni... Yani, diğerleri yetmedi bir de bu çıktı..

Sakın kimse tek kelime etmesin, çünkü hiç birşey hakkınızdaki gerçeği değiştirmez. Terbiyesiz insanlarsınız, o kadar.

yürü be döv döv kimleri kestirdin gözüne yigit be varmı baska :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi