İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir domain alacağım sizce sorun olur mu?

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
google-destek.com alan adını satın alıp, google hizmetleri hakkında bilgi paylaşımında bulunmak ve sertifikalı birisi ile veya kendim sertifika alarak adwords reklamları hizmeti vermek istiyorum. Google alan adını elimden alabilir mi? Konu hakkında bilgisi olanların fikirlerine ihtiyacım var.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba,

Elinizden alabilirmi bilmiyorum büyük firmalarda zaman zaman durum değişiyor fakat, bu domaini sizden almaya tenezzül etmez.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
tavsiye etmem,elinizden almasa da büyümenize izin vermez

büyümesine ne anlamda izin vermeyecek anlamadim. sonuçta google ile alakalı bilgiler, haberler olacak. ve adwords yayıncıları için hizmet verecek. google kendisi için çalışan bir kişinin niçin büyümesine izin vermeyecek.

o noktayı da açıklasaydınız yorumunuzda keşke :hönk:

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
büyümesine ne anlamda izin vermeyecek anlamadim. sonuçta google ile alakalı bilgiler, haberler olacak. ve adwords yayıncıları için hizmet verecek. google kendisi için çalışan bir kişinin niçin büyümesine izin vermeyecek.

o noktayı da açıklasaydınız yorumunuzda keşke :hönk:

Büyümesine neden izin vermeyecek? Güzel soru :)

Sen, senin adına konuşan bir adamın konuşmasına ne kadar tahammül edebilirsin?Adam senden bahsederken en ufak yanlış bir cümle girse o bile sana kullanıcı kaybettirebilir.(Siz weble çok içli dışlı olduğunuzdan bilirsiniz ama bir çok kişi o alan adını ve siteyi google'a ait zannedecek, umarım anladınız)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
zo8g yazını gördüm ve yazacağım şeyler aynı ümitin yazıları gibi olacaktı. Eğer isterse google elinden alır, isterse de taqvan yaptırır sitesine, ama büyük firmalar genellikle bunlardan hoşlanmaz
alıcı yine de bi şansını denesin ne olacağını kestiremeyiz şuan için

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Öncelikle yorumlar için teşekkür ederim. Siteye ilk girişte google ile ilişkimiz yoktur gibi bir yazıyı, herkesin rahatlıkla görebileceği şekilde ayarlayıp, google yazısında google renklerini kullanmayıp şansımı denemeye karar verdim. İsim absurt olmasına rağmen tam benim istediğim ve vereceğim hizmeti anlatması sebebiyle alalım bakalım, ne olacak.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Öncelikle yorumlar için teşekkür ederim. Siteye ilk girişte google ile ilişkimiz yoktur gibi bir yazıyı, herkesin rahatlıkla görebileceği şekilde ayarlayıp, google yazısında google renklerini kullanmayıp şansımı denemeye karar verdim. İsim absurt olmasına rağmen tam benim istediğim ve vereceğim hizmeti anlatması sebebiyle alalım bakalım, ne olacak.
özetliyor aslında :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5