İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Fikrim Var

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aforizmalar' Alıntı:
sen webmasterlik değil de kısa yoldan nasıl köşe olurum düşüncesindesin.
eğer gerçek reklam veren ile müşteriyi buluşturmakta internete bir nebze de emek verirsen para kazanırsın ve bu senin için bir gelir olur.
zaman sana her şeyi en güzel şekliyle öğretecek ama o zamana kadar neleri kaybedeceğin ve neleri elinde tutabileceğin sana kalmış.
Bu cümlelere şapka çıkarılır....

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yoktur helal sana güzel fikirler çıkarıyorsun.
bir başlıkta toplayalım yapılabilecekleri örek olur sanırım, reklam için web sitesi yapanlara

Serbülent Daşkın

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
Dostum çok aranan kelime herzaman kazandırmaz.
Örnek "Paris hilton" kelimesi.
Ben hosting satsam bu paris hilton kelimesi aranınca sitem çıksın istemem ve para vermem reklamlar için.

Nasıl Para kazanılır :
1 ingilizce yazılmış Türk yemekleri kitabı
1 scanner
ile çok güzel para kazanılabilinir.Ugraşılırsa....

Önce sultanahmete gidilip güzel bir türk yemekleri kitabı alınır.Bütün sayfaları tek tek taratılıp güzel bir içerik oluşturula bilir.
Güzel bir domain ve güzel bir tasarım ile çok iyi yabancı ziyaretçi çekebilir.
ELin yankee si bizim yemekleri bilemez herhalde :p
sadece "turkish salad" kelimesini arayan günde 10bin kişi var vesaire vesaire :p
+++++++++++++1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5