İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir firmanın gerçek yüzü .. :(

M

mizahyeri

Misafir
Arkadaslar Bir yakınım aracılıgıyla zindizayn.com dan host ve domain aldım. ilk 1 sene içinde sorun yok zaman zaman 1 hafta gibi uzun süre kapanmada olsa memnundum. 2. sene oldu yakınım bana para ödeme ben uzattım dedi ok dedim gercekten uzamıs domain ve host 5 ay gecti. ben kendimi knight adlı oyuna verip siteyi sallamıstım. sitemin hostsu kapandı ama site ile ugrasmadıgım için nedenini bile sormamıstım. 1 yıl bitene kadar host kapalı kaldı ama baktım domain elden gidicek aradım uzatılmasını söyledim. Benim söylemem birşey ifade etmez aldıgım kişi arasın dediler. Neyse yakınım ile irtibat kurdum dns leri değiştirmesi için. Oda firma ile kurdu ok mail at dns leri dedi.

Bende dedim domain panelini neden vermiyorsunuz diye. Cevapları ise "Değişecek domain paneli zaten işine yaramaz sen mail at" bende attım maili. Yarın değişecem dedi. 1 gün geçti yok 2 gün geçti yok 1 hafta gecti yok. 1 hafta sonuda aradım Adam tel acmıor. Aynı gun 2 kere aradım cvp yok.

ertesi gün 5 kere aradım yok. günle rgeçti hergun 5-6 kere arıyorum yok.

En sonunda babamın telefonundan aradım ve kendisine ulastım neden acmıyorsun neden değişmedin diye.. Cevabı ise?

"ben cevap yazdım okumadınmı". bende dedimki.

1. si maile cevap yok
Adamın cevabı: napim gelmemişse ben attım
2. si cevap isteyen olmadı dns değişmeni istedim
Adam bunu diyince s****** git işine dedi.

Bu firma ortak çalışıyor arkadaslar. Benim yakınım Mahmut beyden aldı hostu. Mahmut bey askere gitti. Adam beni sevmeyince Siz mahmuttan aldınız o yok ben bakıyorum şimdi benden almadınız beni alakalr etmez dedi.

Ve yemin ediyorum küfür etti. Küfür etmediyse Allah benim belamı versın.

Anlattıklarım bu kadar. Zaten bu firma öyle bir firmaki kişisel sitelerle ugrasmıyorlar hatta takmıyorlar bile. okul okul gezip okullara 100 mb alanı 100 ytl ye kakalıyorlar :)

İyi forumlar

P

Papatya

Misafir
vay adiler ne oalcak milletin hakını yiyen ahiret te ateş topu yiyecekler haberleri yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5