İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir futbocunun en kötü anı!

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ayak_kirilma.jpg

Necati Ateş'in de formasını giydiği Real Sociedad'ın, Eibar'la oynadığı derbide forvet oyuncusu Diaz de Cerio'nun ayağının kırıldığı pozisyon, yürekleri burktu.

Video: http://www.gencturkhaber.com/video/Diaz-de-Cerio-nun-yurek-burkan-ani-.html,00eae0

Burda kaleciye bir "yuh" çekmek istiyorum!

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Rexrot'un verdiğini daha önce izlemiştim. Gerçekten de +18'lik bir video.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Rexrot'un verdiği 2.video başlık olarak faketir.

Allah Kur'an-ı Kerim'de açıkça belirtmiştir. İnsanlara diğer varlıklar kesinlikle görünmez ve müdahalede bulunamaz.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İnanmayın arkadaşlar lütfen bu tür şeylere. (Rexrot'un verdiği 2.video youtube)

Allah Kur'an-ı Kerim'de açıkça belirtmiştir. İnsanlara diğer varlıklar kesinlikle görünmez ve müdahalede bulunamaz.

Nasıl yani? Şimdi konumuz bu adamın cinler tarafından öldürüldüğü mü? Ben onun için koymadım ki yanlış anladın galiba?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok verdiğin 2.video onunla ilgili onun için yazdım. (videoyu izlemedim daha önce izlemiştim yorumlara bakınca o olduğunu anladım) ayak kırılması kötü hele adamın ceza sahasında olması pozisyonun doğal olarak hakem penaltı vermez devam ettirir ama adamın ayağı kırılmıştır.

eğer yanlış anladıysam özür dilerim

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yahu tamam onu anladım 2. video için söyledin.

Ama neden bunu söyledin? Ne alakası var cin min? Yorumlarda bir iki cin lafı geçtiği için bize burda ne yorumlar yazdın. Ben o videoyu "o adama cin çarpmış görün" diye koymadım ki Allah Allah! neyse kapatalım bu konuyu

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sakin ol anladım senin o anlamda koymadığını ama ordaki koyuluş amacı o aynı video youtubeda dediğim gibi başlıklarda bir sürü var. videodaki yorumlara bakarsan anlarsın ne demek istediğimi.

fazla agresifsin sinirlencek birşey yok ortada :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merak etme bu videoyla çok ilgilendim. Yorumları okudum. Neden böyle bir yorum yaptığını da anladım ama olayı çok büyüttün. Videodan çok yapılan yorumlar hakkında konuşuyoruz. Bunu demeye çalıştım tamam cin yok ortada ama neden her mesajda bunu vurguladığınızı sormak istedim. Özür dilerim sert çıktım galiba o anın etkisiyle.

...

Bu Real Sociedad'lı oyuncunun son durumu ne acaba? Sanırım tamamen sahalardan uzak kalır.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sociedad'dan yapılan açıklamaya göre Diaz de Cerio sezonu kapattı ve 6 ay boyunca sahalara dönmesi zor görünüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5