İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir genç iPad 2 için bu iç organını sattı!

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bir iPad 2 satın alabilmek için en son ne yapardınız? Bu Çinli gencin yaptığı “yok artık” dedirtti.
20110603071354.jpg

iPad çılgınlığı Çin’de yeni bir boyut daha kazandı. 17 yaşındaki Çinli genç çok istediği iPad 2′ye maddi nedenlerden dolayı kavuşamayınca, yeni nesil tablet karşılığında böbreğini sattı.

Böbreği karşılığında 3 bin dolar alan Huaishan’da yaşayan 17 yaşındaki Zheng, kendini hasta hissetmeye başlayınca annesi de durumun farkına varmış. Durumun hastalıktan sonra farkına varan anne, böbreğin satıldığı arabulucu kişiyi bulmaya çalışsa da kendisine ulaşamamış.

Zheng iPad 2 için böbreğini nasıl sattığını ise iki cümleyle özetliyor; “Bir iPad 2 satın almak istiyordum ama karşılayamıyordum. Bir arabulucu bana internetten ulaştı ve 3 bin dolara bir böbreğimi satmamda yardımcı olabileceğini söyledi.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Allahın verdiği organı sen nasıl satarsın?

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
arkadaş nedir bu çinliler ile japonların insanlık dışı durumu hala bir anlam veremiyorum

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
ipad için böbreğini satıyorsa daha öncede iphone için de aklını satmıştır bu ondan satmıştır herhalde aklı yok ya

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
17 yaşındaki Çinli bir genç iPad 2 alabilmek için böbreğini satmış, iPad 3 çıkınca da beynini satsın, nasıl olsa pek işine yaramıyor.

İstiklal Akarsu

Abi yarıldım bu adamın yorumuna ya :D

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İpad2 isteyenler Her türlü böbrek ciğer dalak alınır. :D

Yahu şakasına dedim yok artık vallahi gelen pm üzerine şoka girdim ya ben yanlış görüyorum yada cidden biri benle kafa buluyor :S:S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5