İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir gün içerisinde Google tarafından indexlen

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Öncelikle anahtar kelimemizi bilmemiz gerekir, ben örnek olarak “salata” kelimesini seçtim.
Google'a giriyoruz ve anahtar kelimemizi yani salata kelimesini arıyoruz. En yüksek pr değerine sahip siteleri seçiyoruz.

Hedef pagerank değerimiz en az 5 olmalı. Pr5 ve üzeri siteleri buluyoruz ve onlara link değişimi yapmak istediğimize dair sağlam bir mail yolluyoruz. Eğer profesyonelce yapılabilirse sonuç alma ihtimaliniz var.

Eğer bu şekilde 1 adet pr5 back-link alabilirseniz siteniz 3 günden az bir zamanda indexlenir.

Eğer pr6 değerinde bir back-link elde ederseniz siteniz 24 saatten az bir sürede indexlenir.

Burada bir tavsiyem pr değeri yüksek bazı siteler belirli bir ücret karşılığı sizlere link vermektedir. Mesela pr7 değerindeki bir siteden aylık 120$ karşılığında link alabilirsiniz. Zaten bir aylık yeter bile. Çünkü o ayın
sonun siteniz çoktan indexlenmiş olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5