İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir günde en çok ne kadar kazandınız?

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim en fazla 189 dolar olmustu bi keresinde ama ondan sonra 20 nin userine cikamadim :( insallah 2007 de cikarim..

İnsallah herkes 2007 de cok kazanir..

mircalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) 4 haneliye çok yaklaştımız zamanlar oldu ama göremedik :)

W

wapekiz.com

Misafir
1 günde 20$ cıkabildim

aralık ayı toplamda : tık: 4.339 US$ 291,23

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
En Fazla 3xx.yy ... 4 Haneli Olmadı Hiç Ya... :(...
Ama Olacak... :)

Yada Adresi Veriyim Burada Olsun ;)

M

MerKuR

Misafir
şimdi ben yabancı forumlarda bu konuları takip ediyorum hic bi şekilde bu tur olaylardan bahsedilmiyo fakat turk milleti olarak biz en ufak seyde buraya yazıyoz.... bunları buraya yazmamız bize - kazandırıyo bırakalım bu işleri bence kazanan kazansın en ufak seyde bu tur olaylara başvurmayalım. yakında google tr hitini saymazsa hepiniz aglarsınız.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi ben yabancı forumlarda bu konuları takip ediyorum hic bi şekilde bu tur olaylardan bahsedilmiyo fakat turk milleti olarak biz en ufak seyde buraya yazıyoz.... bunları buraya yazmamız bize - kazandırıyo bırakalım bu işleri bence kazanan kazansın en ufak seyde bu tur olaylara başvurmayalım. yakında google tr hitini saymazsa hepiniz aglarsınız.
dam üstünde saksağan diyorum. konuyu okumadın herhalde :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M

MerKuR

Misafir
ben genel olarak fikrimi söledim. burda adsense hakkında cok konu acılıyo. o baglamda söledim herkez hürdür istedigi konuyu acabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5