İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir haber sitesi yazilimi istiyorum yazilimci arkadaslar

rejisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir haber sitesi hayal ediyorum maliyeti beni asmazsa yaptirmak istiyorum...

ana sayfada turkiyenin bolge sayisi kadar manset olacak fare uzerine gelince kayan oynayaan sistemli

Ve turkiye haritasi seklinde iller...illeri uzerini tiklayinca sol tarafta ilceler ilceleri tiklayinca sol tarafta kasabalar koyler acilacak...

Genel haberler icin resimli manset olacak yine ana sayfada...

Buraya kdr normal..

Her ile veya ilceye editor atayabilmeliyim yada bolgeye sinirli editorluk verebimeliyim...video ekleyebilir kose yazisi ekleyebilir silebilir yada bu bolumleri gorebilir gibi...

Her ili ilceye ozel haber sayfasinin icinde muhtari millet vekillerini yemeklerini onlara ozgu resim galerisi gibi. Ozellikleri olmali ve bu her ile veya ilceye veya habere reklam ekleyebilme ozelligi
Ve ile veya ilceye kendi ozel kose yazari ekleyebilme.. Haber gonder bilme.ziyaretcinin..

Tags ve keyword her habere ozel oolustuurabilme..

Ana sayfaya alinti yazar ve kendi yazar girisi..

Video embed ve yukleme secenegi

Resim galerisi seo sistemli

Ve kullanilan haber resimlerini tekrar kullanabilme ozelligi isimle cagirma resimlere isim verme...

Haber resminin yerine reklam ekleyebilme veya haber metninin icine.. Kod uyarli..

Simdilik aklima bunlar gelior bir iki istegim daha var cok seymi istiyorum sizce?

oguzweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haber sisteminde birçok referansımız vardır , paket yazılım isterseniz www.zenrog.com takip ediniz.

Özel yazılım için ise iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

rejisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yazdigim ozelliklerde bir haber sitesi ariyorum..paket yqazilim bende de mevcut

rejisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hazir script istemiyorum...ben istedigim scriptn yazilmasini istiyorum

zten elimde bir suru daha once aldigim script mevcut

bolgeselhaber.com
fatsahaber.org
fatsadan.com

bundan haric iki tane daha var ama kurulu degil

cicinho2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belirli bütçe, istenilen sistemin özellikleri daha net bilgi vermek adına belirleyici olabilir.

[email protected] eklerseniz detaylı görüşebiliriz

rejisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
butce belirtmiyorum.. sizler fiyt belirteceksiniz..

P

pozitif06

Misafir
2500 TL'ye sistemi hazırlayabilirim... İlgilenirsen p.m yoluyla bana ulaş... yanlız böyle bir proje için host maliyetlerini karşılayabilir misin? Bu konuda sana tavsiyem iyice araştırma yap...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5