İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir hayatın sonu.

MertK4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Belki sohbet eder dertleşiriz diye düşündüm ve uzun uzun yazmaya karar verdim.. En büyük hatam liseyi bırakmam oldu aslında zeki birisiyim ama gençlik yıllarım yüzünden bıraktım size komik gelebilir ama reklam olacağını sanmam ama eskiden metin35 diye bir oyun vardı liseyi sırf o yüzden bırakmıştım şimdi açık liseden okuyorum hatta demin kapattım kitabı açalı 10 dakika oldu ama kitabı hemen kapattım daha yaşım 18 bazen o kadar zoruma gidiyorki böyle olmak okulsuz olmak okadar zorki anlatamam size şimdi yapamıyorum açık liseden yürümüyor abi yürümüyor aklım kafam almıyor o kadar bitmiş çaresiz durumdayım'ki aklım hiç birşeyi almıyor o kitabı açıyorum ama 10 dakika sonra sinirlenip kapatıyorum çünkü almıyor kafa meğer yüz yüze eğitim görünce alıyormuş o kafa kopyada çekemiyorsun bu işte çünkü çok temkinli bi sınav yapıyorlar 9 gün sonra bir sınavım var ve ben halaa öyle mal mal düşünceler içerisindeyim kendime mal diyorum çünkü malım eğer mal olmasaydım böyle olurmuydu acılar içinde kıvaranıyorum çünkü liseyi gereken yaşta bitiremezsem eğer hayatım boyunca acı çekeceğim belki psikolojik sorunlarım olacak belki değil olacak hatta intihara kadar gidecek en son çaresizlikten başka ne yapabilirki insan ? anlıcağınız doluyum bu gece bir meyhanenin sigara odası gibi meze gibi bitmiyor dertler pişman oldummu diye sorarsanız kelimelerimdende anlıcağınız gibi hemde çok oysaki o lisede her sabah 6 da kalkmak okadar zevkliymiş'ki o arkadaş ortamı okadar zevkliymişki o gıcık öğretmenler aslında çok iyimiş ama cahillikle bıraktığımız o okul gerçekten içler acısı. Eğer babam ölmeseydi belkide okuyacaktım hatta bu sene mezun olup üniversiteye gidecektim. şuan bu yazıları yazarken bile erkek olmama ramen gözlerimden şapır şapır su gibi göz yaşı akıyor ama ne fayda ağlasam sızlasam ne fayda ? milli eğitim bakanımı görüyor ? başbakan mı ? kim ? içinizden bir çoğunuz diyecek'ki ozaman bu yazıları yazmayı bırak git ders çalış işte dediğiniz gibi olmuyor okudukca anlamıyorsun bazı şeyleri mesele bilmediğin birşeyi kitapta görüyorsun lisede hocaya sorup öğreniyorsun ya bunda ? yavşak kelimesi bir çok şiirde geçer ama biz yavşak kelimesini hep kötü anlarız demi ? gerçek anlamını interntte bile bulmak zordur sirke ile ilgili bir kelime aslında bunun gibi düşünün. çok konuştum farkındayım hatta sizdende farklıyım sizin bir okulunuz bir hayatınız bir aileniz var ama benim öyle değil ailem var ama yok gibi hayatta yaşıyorum ama ölü gibi okulum var ama bir işe yaradığıda yok. Allah inşallah bir kapı açar direk oraya koşa koşa giderim yaptığım hatalar için üzgünüm size bile özür dileyebilirim bu formun bir edebi bir konuşma yaşantısı var konuşamayanlar bu forumda fazla duramaz hiç bir yere uğramamda bu yazdıklarımı kimseye anlatmamda anlatsamda anlatacağım kişi yok işte bir mal gibi buraya gelip anlatırım sizce umrunuzda olurmuyum ? hayır cevabınızı yazarsınız ve çıkar gidersiniz. isterseniz cevabınızıda vermeyin ama bu size bir işaret olsun hep daha fazlasını istediğimiz için kaybettik. bize kurşun verdiler silah değil o silahı kendimiz yapacaktık oysaki gün gelirde biz o kurşunları birine satarız diye çıkar düşünerek işimize odaklanmadık iyi forumlar iyi oyunlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
[MENTION=31838]samanpan[/MENTION]

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Özel mesaj bıraktım. Geri dönüş yaparsan sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5