İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir hileci almanca site daha..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sadece anladığım kadarıyla bir yorum yapmak istiyorum. Bilinçli reklam veren evet çok sayıda kişi var bunlara herhangi bir eleştiri yok . Sadece adsense-tr nin benim kanaatimce diğer ülkelerden farkı var .. Bence spam sayfalar üzerine daha fazla düşüyorlar. Nedenide sanırım türkiyede reklam veren azlığından olabilir. Şimdi burda culpable dediğide bu zaten. türkçe içerikli spam sitenin banlanma olasılığı daha yüksek. Çünkü reklam veren az ve bu tür sitelerle reklamların kalitesine dahada düşürmeye gerek yok. Belki türkçe içerikli spam sitelerin banlanmasında bizimde çok büyük etkimiz vardır. Yani forumdaki çoğu arkadaş gördüğü spam sitelerini adense ye bildiriyor hakkını korumak için. ve bence bu iyi birşey. Yabancı dilde açılan spam sitelerin banlanma olasılığının düşük olması Reklam veren sayısının bi hayli fazla olmasından olabilir. Yani burda türkçeye herhangi bir suçlama göremiyorum. Ve bence en doğrusu bu tür spam içerikli sitelerin banlanmasıdır.

Doğru anlamışmıyım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5